Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Ostavljanje povratne informacije

Bilo bi ok imati mogućnost ostavljanja feedbacka više od jednom za istog korisnika,hvale nikad dosta
2013 03 13
++++ [:kesi]
2013 03 13
evo vidiš tu bih se i ja složila,npr s jednom dragom curom sam mijenjala više puta, cura je odlična, ma, malo je reći odlična i baš sam pomislila da bih joj još jednom mogla napisati pozitivan komentar tako da, zašto ne ja sam za... ali opet to vuče pitanje onih koji bi ostavljali komentare jedni drugima zbog nekih drugih ne baš poštenih razloga...
2013 03 13
možete ostaviti još jednu povratnu ali ovako,,,ako ste ostavili jednu kao prodavač, drugu ostavite kao kupac tako ima dvije povratne informacije, tako radim i ja i prolazi [:zaljubljen]
2013 03 13
ja se toga, priznajem nisam sjetila!!! Hvala!!! [:zaljubljen]
2013 03 13
ja sam pitala curu sa kojom radim i ona mi je to objasnila, jer nije bitno sad jel oznaćite kao kupac ili prodavač glavno je ono što napišete,,,nema na čemu [:smijesi]
2013 03 13
pa normalno da je bitno je li kupac ili prodavač,radi se o i o cojeni onoga što se prodaje,a ne samo o nekoj komunikaciji,brzini uplate i sl...
2013 03 13
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija