Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Negativna,neutralna ili????...cure,molim vas mišljenje!....

ok,hvala vam puno!! [:poljubac] ....
2015 05 10
Zašto bi trebala tražiti dodatne slike ako u oglasu piše da je neoštećena? Ne trebaš ni pitati. Ako piše da je neoštećena onda bi trebala biti neoštećena. Negativna!
2015 05 10
ispričavam se zbog nepismenosti [:sramezljiv] [:sramezljiv] [:sramezljiv] .....oštećenje a ne oštečenje [:sramezljiv] ....hvala supermamica [:hihot] .......
2015 05 10
Ja npr. nisam još nikome dala negativnu,ali cure su sve bezobraznije,ma koje cure,i žene,meni naruče torbu po želji da joj izradim,dogovaram se trošim svoj bon. na mob. i onda kad je napravim,njoj je super ali ima problema s lkanalizacijom u kući, a pak drugi put ima zdrastvenih problema,i tako ništa,a što li sam ja sve doživjela na ovim krpicama,kad bi slala negativne,bilo bi ih desetak! A što mi to vrijedi,onda će ona meni ,pa tebi,izmišljat će se svega i svašta i tako malo pomalo sve će mo nestat ili izgubiti povjerenje. I ja sam ljuta zbog mnogih nepravdi,ali što možemo..Biti ili ne biti - Na krpicama _ pitanje je sada?
2015 05 10
Ma prelazim ja preko svega i svačega,a ne zaslužuju to,ma udari ti njoj negativnu i za moj jad!
2015 05 10
Mene jedino fascinira kad takve napisu *pa sto me niste trazili dodatne slike ili sto niste pitali da li ima ostecenja*. To znaci da smo si same krive sto nismo pitale, a nema veze sto ona u oglasu LAZE da nema ostecenja ili kad je pitas direktno. I svaka se na to izvlaci. To me najvise razljuti.
2015 05 10
ma ja sam joj ostavila negativnu...ona meni pozitivnu(čim je dobila majicu)....i nije me strah dal će ona meni nešto napisat....ja znam kakvu sam torbu dobila,imam slike....ako je već mene zeznula...ostavila sam negativnu,tako da druge cure vide...i razmisle prije suradnje s njom.....do sada sam stvarno imala samo lijepe suradnje ovdje!!!......sve redom super cure/žene [:zaljubljen] ...al eto,dogodilo se i meni....vjerovatno ću imat još neugodnost...ali neusporedivo je više lijepih nego ružnih....
2015 05 10
apsolutno se slažem sa tobom AlmondBlossom!.....
2015 05 10
Draga MarijanaPu, tu i tamo procitam forum, bilo je slicnih situacija i prije, i svaka cura koja je prodavala-mjenjala ostecenu robu je pitala dal trebaju dodatne slike ili da li imaju kakvih pitanja u vezi robe, bas zato da se zastite od toga sto ce se dogoditi poslije, tako da ti mogu reci da su te pitale a ti nisi htijela dodatne slike i na taj nacin osjecas krivnju jer to nisi ucinila....a u biti i da si htijela dodatne slike, bas bis se ti sjetila da kazes da ti uslika na tim mjestima-ja bi napr prvo pitala da mi uslika torbicu iznutra-jer znaju biti portgane-i opet se ne bi nista vidjelo. Ona je kriva definitivno, jer u opisu pise neostecena, a ostecena je, a mjenjala se sa tobom za novu majicu....negativna definitivno! Zato ja se ne mijenjam, zbog takvih cura, vecina su postene cure ali uvijek u zitu ima kukolja.....:/
2015 05 10
hvala ti gabica30 [:poljubac] ....
2015 05 10
molim MarijanaPu :***
2015 05 10
Nije mi jasno u takvom stanju torbu staviti na oglas užas [:vrti] [:vrti] [:sokiran] čista prevara slikano da se nevidi i u opisu nije upozoreno. [:vrti]
2015 05 11
torba je oglasena kao predmet bez ostecenja. ovo sto je poslala u zamjeni je uvreda i za kantu za smece. krenula bih joj redom nazivati sve i jednog prezimenjaka [:smijesi] neciji ponos i dika ta sigurno jest. pa nek se zna.
2015 05 11
ajme meni, ma negativnu u bok
2015 05 11
1 2