Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

curke.... jesam li ja poludila?? priviđaju li mi se poštene krpičarke??

Mravi su zapravo jedni od najciscih stvorenjca,najbolje ih iz hrane izdvojiti,a pomaze uz ocat i strcanje sa razrijedjenim carlijem...ali ja to nis necu spricat,dobro ce doci u periodu kad mi na bilje navale usi... Za ormaric sa slatkim mi ima logike...ali kaj onda rade kod mene u kupaoni..istina bog,ja stalno nes jeden,trusim i cistim,ali u kupaoni nemaju bas nis interesantnog...ili imaju??? se i oni fiksaju omeksivacem i izbjeljivacem? [:sokiran] [:hihot]
2015 05 11
curke.... mljeveni papar na "mravlje puteve".... jeftino i efikasno!! [:poljubac]
2015 05 11
Pa što nije pitala jesu li naočale oštećene. Sama si je kriva. [:hihot] [:place] [:smije]
2015 05 11
donekle imaš pravo, overstock: i NOVO može biti oštećeno [:smije] [:smije] [:hihot]
2015 05 11
Imala sam ih prije mjesec dana u kupaoni, valjda vole vodu, ili što god... Ma ne znam koliko sam papra potrošila, sve rupice u stanu sam posula paprom, ako možda od tamo dolaze... U kupaoni sam ih uspjela riješiti onom klopkom za mrave, ali nakon mjesec dana, evo ih u kuhinjskom ormariću... Mislim da s ovim mravima trollamo temu [:hihot]
2015 05 11
a nu njih, nezahvalnice jedne !! mravi vam plivaju po hrani????? jel bi vi da vam majkl felps pliva?? [:smije] [:hihot] [:jezik] [:poljubac]
2015 05 11
Evo imam ja ocali,ganjc original s placa,kak god ih nariktas,uvijek si u njima ukoso,TI,ne ocalji...i da,ogrebotine su zaprvo nova vrst zastitnog sloja protiv proklizavanja...ocel kupit netko??? [:smije] Ma salu na stranu...kupac je taj koji mora znati opisati predmet i prezentirati stvarno stanje,a ne poslije ic po sistemu,da si pitao,znao bi...i to da si upitao vise puta,ono,da bus ziher [:sramezljiv]
2015 05 11
Ne kužim poantu otvaranja dodatnog profila i stavljanje artikala sa drugim pozadinama ali dobro svatko zna svoje.
2015 05 11
slobodno trolajte temu.... ionako mi je zanimljivije pričati o mravima, nego nekim individuama [:smije] [:smije] [:hihot]
2015 05 11
Joooj Danka,ne bi fala,imam doma tri tuljana,meni dosta [:smije] A sad,dosta o mravima,shvatila sam,nisam jedina na svijetu,nebumo vise gnojili po temi [:sramezljiv] Dakleeem...papar [:hihot] [:smije] [:smije] a moze i uz papar i ocat,neka salata?? [:smije]
2015 05 11
Poanta? [:smije]
2015 05 11
poanta. toe isto ko palenta? [:sokiran] :krrruuuuulj:
2015 05 11
hahahahahha nek jedu papar onda
2015 05 11
jel neko za topli kruh i mortadelu?? [:kesi]
2015 05 11
Ja danas imam jušicu,punjene sampione,hrenovke u tijestu i breg salate,razne...i mrave [:smije] [:smije] [:smije]
2015 05 11
1 2 3 4 5 6 7