Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

curke.... jesam li ja poludila?? priviđaju li mi se poštene krpičarke??

mama mirna [:poljubac] [:poljubac] winks [:poljubac] tinads je u pitanju... ona mi upala u oko, ali tema je univerzalna.... ima tinaaaa kolko oš!! [:kesi] [:sokiran]
2015 05 11
[:jezik] gle fakat [:vrti]
2015 05 11
elenice...kad cipka pošalje signal, poremeti tok satelita [:hihot] ...a di se neće poremetit poštena krpičarka!! [:smije] [:hihot]
2015 05 11
veliš i žene prelaze na žene, još kad "palatz" pokaže svoj, ma nemožeš da ne odoliš [:zaljubljen]
2015 05 11
danka [:zaljubljen] [:poljubac] [:poljubac] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] pa kaj se dogadja na krpama dok ja rujem po teglama?? P.S. Poklanjam mrave [:smije]
2015 05 11
A jel? [:sokiran] Nisam povezala njih dvije... Više profila na Krpicama je postalo must have, ko MK torbe, Air max i ostala ekipa [:smije]
2015 05 11
gea, dovoljno žmirnut jednim oko, sve jasno bude. [:smije]
2015 05 11
ebatga...ja opet ne znam tko je druga who the fuck is alice?? [:kesi] [:kesi] [:kesi] [:hihot]
2015 05 11
mamamirna.... pošalji meni kojeg mrava.... da mogu reći da je bar netko vrijedan u mojoj kući [:smije]
2015 05 11
Do prije koju sekundu sam malo kuzila,sad ne kuzim vise nis [:smije] Znaci,na krpama je sad in imati mk,airmax i sl.stvarcice??? pa ja sam onda totalno out,bolje da je ormaric prazan,buhuhu(ronim aligatorske suze)
2015 05 11
Hahahaahah Danka,kako stvari stoje,mislim da bi mogla odmah i njihov mali dom poslat k tebi [:smije] Zavukli mi se bas u sanduk sa krastavcima,jagodama i zacinima....nit mi ih je ubijat,nit mi je fora kad dodjem na balkon,ne stignem trepnut,vec mi dva plivaju u kavi [:smije]
2015 05 11
mamamirna sad je to po meni out [:kesi] in ej davno bilo... [:sramezljiv] zara mrežice su sad in.
2015 05 11
Danka je opet pijana. [:sramezljiv]
2015 05 11
koviljka kako žuljevi? moji progledali na sve strane [:vrti]
2015 05 11
Evo, ok su relativno. Prolaze. Nosim japanke ili mekahne sandalice. Žuljevi zafaljuju što se raspituješ za njihovo zdravlje. [:sramezljiv]
2015 05 11
1 2 3 4 5 6 7