Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

curke.... jesam li ja poludila?? priviđaju li mi se poštene krpičarke??

[:smije] [:smije] [:smije]
2015 05 11
taman stignem do ručka kod tebe, mama [:hihot] ehh...što volim žene od akcijeeee... a di mi cipka ode? sigurno još nekome nemoralne ponude inboxira... [:hihot] [:jezik]
2015 05 11
macke, pitanjce! imamo li koga u makarskoj da nam odradi jednu primopredaju [:zaljubljen]
2015 05 11
dankili, i majmuneze na tu mortadelu i topli lebatz, 'nako, izdashno [:smije]
2015 05 11
nou, pa šta ti je to zaletit se za čas, odi i posunčaj se malo usput [:kesi]
2015 05 11
ne znam, štiklice... i ja bi rado primodavala... [:smije] [:hihot]
2015 05 11
majmunezu mi napali mravi...ček... sad ću ja njih isprat!! [:smije]
2015 05 11
Hahahaha,ali kak god okrenes,moras do Mirne [:smije] jer ja kuham i kukam [:sramezljiv] ...a i ne bi imala nis protiv da malo tocam noge u Makarskoj...laksa sam od vrece cementa,nije me tesko prosvercat u nekoj kutijici [:sramezljiv]
2015 05 11
oooo, mirniceee... grebatoru jedan... reci mami da me usvoji... trep, treppppp [:sramezljiv] [:hihot] [:poljubac]
2015 05 11
ahahahahaah...nis cure,tijesto se diglo,moram to pomotat,popec i idem onda zadace pisat,sretno mi bilo [:smije]
2015 05 11
Danka,nisam ziher jesi me skuzila,jer vec ni sama ne znam kaj pisem [:sramezljiv] ,ali kcerce kuha,ima vrt na balkonu i tak...i mrave [:smije] [:smije] [:smije] Mozes do mene ja ti imam penthouse,pogled od kojeg se krv u zilama ledi,jedino je svima usrano ic do mene jer zgrada nema lift,pa rijetko imam goste [:sramezljiv]
2015 05 11
dizanje u djiru...a ja još ni legla nijesam.... [:smije] a ništa, curke...odoh ja malo ubit oko...a vi mi dotle budite ZARAstične [:smije] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 05 11
[:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 05 11
mama.... ne se sekiraj što sam ja skontala... eto... i čist stan mi se već iza noćne priviđa [:hihot] [:poljubac] notteeeeee.... [:pospan] [:pospan] [:pospan]
2015 05 11
kao prvo nije tako lijepo ogovarati cure zbog neutralne i negativne jedne to se svakom može dogodit prije ili kasnije.Druga stvar cure s kojima ja i Suzana surađujemo znaju da nismo jedno te iste osobe po podacima šta sad ako imamo neke stvari iste šta zabranjeno je sestrični pomagati u prodaji,molim vas lijepo okanite me se jer i ja mogu neutralne isto curama davati koji uzmu podatke pa se ne jave.
2015 05 11
1 2 ... 4 5 6 7