Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Jel vam se događa??Živa isitina!

meni ne otvara taj link
2015 05 12
baš sišla s orbitreka jer sam se pogledala u ogledalo i vidila tenk ,,,,,,,, i hrpu viškaaa......... [:ljut]
2015 05 12
pepa hahaha ja senisam još ni popela
2015 05 12
pepa hahaha ja senisam još ni popela
2015 05 12
pepa hahaha ja senisam još ni popela
2015 05 12
pepaprase pozdrav tebi od srca , ne luduj te veselite se , što ste žive i zdrave . [:poljubac]
2015 05 12
Dok je ziv, covjek tulumari..nemaju dozvolu za zabave samo 18-ogodisnjaci!! Dogovori se(nebitno sa kim) i u zivot..sa godinama, su zabave ljepse i kvalitetnije!! Sto te sprjecava? Otidi, i osjecat ces se bolje garant..samo nemoj nalaziti izgovore, za ostati u kuci!! [:poljubac] Drmni koju, i gustaj.. [:hihot] [:poljubac]
2015 05 12
stela pusa velika [:poljubac] maja ma i ja sam tek danas [:smije] jer sam vidila da imam trbuh ko trudnica a nisam trudnica.........
2015 05 12
Ja sam orbitrek prodala, umjesto njega sam kupila par vješalica i sad imam više mjesta u sobi. [:jezik] Čovjek nikad nije prestar za zabavu ili za bilo što. [:smijesi]
2015 05 12
ja dolazim do zaključka da je moje ogledalo jedna jaaako zla osoba....zavidna i ljubomorna!! [:jezik] uostalom...što njega briga što mi onaj novi ruž tako lijepo stoji na zubima?? [:sokiran] meni jedino nisu jasne one koje tako lijepo izgledaju dok plaču.... ebemti...ja sam tako gadna da i drugi zaplaču kad me vide!! [:smije] [:hihot] [:place]
2015 05 12
meni se dogadja da poslije praznika (bozic, uskrs...) se pogledam u ogledalo i padnem u nesvijest :))) i kile, i koza koja visi...i celulit...i naravno da se sve to vidi kad je koza bljeda od zime. ja idem prema 35 sada, i zaista poslije tridesete sve omeksa, a sad sam blizu 35 (jos 2 mjeseca) i vidim da se rapidno pogorsavau stvari :))) ja ne ocajavam, ZNAM da nemam vise 20 i da je sve to prirodno, i par tjedana do mjesec dana jedem manje, i vjezbam malo vise. Tu moram naglasiti da i ja dalje jedem slatko i ono sta volim, samo ne toliko cesto kao prije, i ne u tolikim kolicinama.pomirila sam se sa time da neka odjeca vise nije za mene-kao napr kratke hlacice ili jako uske majice, i to je to. treba se uvijek imati ljubav prema sebi i sebe prihvatiti onakav kakav jesi, a ne gledati druge ;)
2015 05 12
Ma,jel ima uopće ijedna žena na svijetu koja je 100% zadovoljna svojim izgledom?Zadovoljne su samo one koje same sebe prihvate takve kakve jesu,nabace osmijeh i "rade" na svom karakteru i šarmu.Mene će prije privući osoba (muška/ženska) koja pršti samopouzdanjem,duhovitošću i dobrim karakterom nego ljepotani koji umiru od straha pojavom svake "flekice" ili borice ili sl.
2015 05 12
slažem se sa newenter [:kesi]
2015 05 12
Kad se iz cure pretvaraš u ženu, nije to ništa kao kad vidiš najave da ćeš se iz žene pretvoriti u staricu. I jedno i drugo ne gine nikome i lijepima i manje lijepima i debelima i mršavima. Imam 44 i navikakvam se da će to doći... A da dobro izgledam, jesam i trudim se...nikad ne zaboravljam da su neuredan život, nemar i jedenje bez mjere krivci lošeg izgleda...ono misli i na sebe i trudi se pomalo i naravno ne podcjenjuj se. Svaka žena je lijepa ona koja nije lijepa ona to nije zato što ne zna ili ne želi biti lijepa. Taj poznanik je baš bezveze...da meni to itko kaže odbrusila bih mu samo tako. Ljepota je u očima promatrača, brzo pred ogledalo i vidi tu ljepotu na sebi.
2015 05 12
Joooj, ja svako malo dobijem onaj mejl koji me oraspoloži i posloži stvari na pravo mjesto. Dakle, cure moje, mi nismo debele! Mi samo s godinama stječemo mudrost i znanje koje više ne stanu u glavu, pa se višak mora rasporediti po cijelom tijelu [:jezik] Mi smo inteligentne i korpulentne [:smije]
2015 05 12