Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Jel vam se događa??Živa isitina!

Hvala curke, baš lijepo da se većina vas osjeća super u svom tijelu, to je baš cool..dok jedan dan se ne budete pogledale u ogledalo i PLJASSSS...šalim se................. [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] Hvala vam na podršci, ma jednostavno treba prestat jest za početak, onda fiz aktivnost, onda sunce, onda bude bolje [:smijesi] [:smijesi]
2015 05 12
da...ako te tješi...-nisi jedina u tom razmisljanju ...svakoj se desi da se zanemari no bitno je da si SADA tog svjesna i baš sad amozes preokrenuti sitazion u svoju korist no pokusaj naci i pozitivu..nabaci koji super sexy outfit pa da vidiš kako se okreću za tobom [:smijesi]
2015 05 12
Da, kad malo bolje promislim, mogo je taj poznanik i bez toga.. [:sokiran] [:sokiran]
2015 05 12
Brdo hvala [:poljubac]
2015 05 12
ajde jedi sve i uživaj , ne treba pretjerivat , jer ja necu živjet 100 g, vidiš i sama šta je život, kako brzo prolazi. [:poljubac] zato uživaj dok si na zemlji.
2015 05 12
Joj Karamarko na tragu toga se sjetih i da mi je jedna frendica / poznanica/ ko zna što kad sve zbrojim rekla..aj kako se ti zadnje vrijeme moderno i lijepo oblačiš, prije si bila malo staromodna, al ne pomaže ti baš to.. [:place] [:place] [:place] [:place] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran]
2015 05 12
Stela, u to ime danas sam opljačkala vlastiti ormarić, nema više ničeg [:boji]
2015 05 12
Meni je šaka u oko isprobavanje kupaćih u kabini u trgovinama.. Ono, bijela, isto imam problema s venama, imam i celulit.. bljak!! A, jbga! Požurim se s probavanjem, kupim ili ne, i odoh na žesticu, tj. zeleni čaj [:smije] da zaboravim, čim čim prije.
2015 05 12
Pozdravi poznanika mudro zbori koliko god neki ne kuze sta je zapravo rekao..dao je kompliment..
2015 05 12
Ma da cipka?? Misliš? kako svega mi, praktički mi reko da nemam dobar izgled, ali??da bi trebala imat nešto drugo?
2015 05 12
Ajojoj Sanja, ja ga ni ne kupim, kupaći mi je zadnja stavka kupovine..il na neviđeno il na viđeno na brzaka bez puno očekivanja [:hihot] [:hihot]
2015 05 12
Naravno da je poznanik dao kompliment za unutarnju ljepotu, ali mogao je to malo ljepše sročiti i nahranit ženi ego.
2015 05 12
majalike samo polako , [:poljubac] ljepa si pametna moderna kulturna . [:poljubac]
2015 05 12
Da, pa nije rekao tipa tebi ne treba dobar izgled, lijepa si i bez toga.. [:sramezljiv] [:sramezljiv] nego ispada nisi lijepa, a mogla bi imat što drugo ( a ne znam imaš li??)))) [:ljut]
2015 05 12
Ma možda me pukao pms pa bi se vratila u 18 - tu i išla tulumarit, zavodit, uživat, popit koji koktel i sl....to je život
2015 05 12