Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

ebay pomoc cure!

Kada idem nesot kupiti sa ebaya koji broj upisujem za uplatu. Onaj sto dajem npr. nekom od vas da mi uplati ili onaj veliki broj preko cijele kartice [:hihot] [:hihot] [:hihot] znam glupo pitanje. ali vec sam uzela 2 stvari a ne skida mi sa racuna.
2015 05 12
Pa broj racuna HR.... Mada nisam sigurna jer sam ja karticu spojila na PayPal i normalno upisala sta me trazi, a na eBay-u kupujem preko PayPala.
2015 05 12
ahaa a kako se na taj paypal? ja sve upisem ali mi nesto nece neznam. Ili to bas moram u banci zatraziti?
2015 05 12
Ne moras apsolutno nista u banci. Dovoljno ti je da imas devizni. Otvoris PayPal, odes na registraciju, upises sve sta treba bez ikakvog straha. Uzmu dolar i nest za provjeru podataka, kasnije vrate i obavijeste te o svemu. Spojis PayPal sa eBayom i uvijek biras placanje preko PayPala. Stvarno je jednostavno samo se nadam da engleski znas :)
2015 05 12
Za kupnju preko ebaya ti treba devizni račun, ne možeš kupovati sa tekućim (s kojim kupuješ u hrv ili na krpicama npr)
2015 05 12
možeš i sa običnim žiroračunom.ne mora biti devizni
2015 05 12
Inace ja sam nedavno napravila karticu pa se ne razumijem u to. Tek mi je 18. Ugl. kartica mi je erste i na njoj gore u desnom kutu piše Visa a dolje nešto debit card. I već sam poslala naruđbu na ebayu i selleri su mi ostavili kao komentar brza uplata i nešto tako. Hmm. A sa računa mi nije ništa skinulo,barem još.?
2015 05 12
Iskreno ja sam uzela bas devizni jer na njega prebacujem tocno koliko mi treba za "ne daj Boze".. Ne zelim da se ista desi, iako su minimalne sanse, al neka pa sam sigurna
2015 05 12
Nema barem jos. Odi u banking i pogledaj isplate, mozda ti je skinulo. Nece oni nista ni slat ni pisat komentare bez vidljive uplate
2015 05 12
Sigurno je onda uplata prošla čim si dobila feedback od njih
2015 05 12
hmm provjeriti cu sutra bas dali je skinulo novce
2015 05 12
Ja imam tekuci racun i njega sam prijavila na pay pal i kupujem preko njega.
2015 05 12
A meni nece uopce da prihvati taj broj. Ali tocan je nego mi pise nesto u smislu kao da banku nazovem za vise inf.da mi da pristup tomu. Ma joj nemam pojma. [:place]
2015 05 13
Al sam ja u pbz-u
2015 05 13
Pozdrav, djevojke! [:smijesi] Naglasila bih nekoliko stvari - ovisno o banci, za eBay se može koristiti i tekući račun (npr. PBZ-ov, kojim se registrira najnormalnije na PayPal) dok istu stvar Zagrebačka banka, recimo, ne dopušta - mora se imati poseban devizni račun za prijavu na PayPal. Isto tako - na Pay Pal se mogu dodavati kartice, kao što je kartica žiro računa, ili debitna kartica - u mom slučaju, American Express PBZ-a. Kada kupujem preko nje --na eBay-u, a i u ostalim dućanima -- na aplikaciji mi je taj 'charge' vidljiv tek idući ili u roku dva dana. Nadam se da sam bila od pomoći :)
2015 05 13
1 2