Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

ebay pomoc cure!

Ridinghood, na stranici zabe piše da se može za paypal koristiti najobičniji kunski tekući ili žiro račun ;) Samo što je bitno da je kartica visa, a ne recimo maestro jer paypal ne podržava maesto. Recimo frendica mi ima žiro u erste i maestro, mora samo tražiti da joj daju visu i to je to. I žiro i tekući su debitne kartice, american je kreditna, velika je razlika. fashion, da bi spojila karticu na paypal ili kupovala karticom preko ebaya, ne daješ ovaj broj računa koji ovdje curama daješ kako ti je krpica rekla, nego onaj veliki preko cijele kartice.
2015 05 13
Takoder ni pbz ne dopusta, moras imati devizni. Odi u banku i otvori devizni racun i rijesila si problem :)
2015 05 13
Da, oprosti, provjerila sam jutros. Sara je upravu [:zaljubljen]
2015 05 13
Ne treba devizni račun, imam obični tekući u PBZ-u, ali svakako preporučam Paypal, registriraš se, odeš u banku po 4-znamenkasti kod (skinu ti novčiće, 10-ak kuna, iako je kad sam ja radila bilo 30-ak, koje ti poslije vrate) ili ako imaš internet bankarstvo od tamo prepišeš kod, onda ne treba u banku i to je to! Naravno, nadam se da dobro znaš engleski [:smijesi]
2015 05 13
Ma šta pbz ne dopušta? Od kud vi sve izvlačite te informacije da mi je samo znati? Moj najobičniji kunski žiro račun u pbzu radi ko zvečkica već 6 godina. Bit će da ja imam neke posebne beneficije u pbzu. [:pospan]
2015 05 13
ja isto imam obicni ziro rcun u pbzu i sve normalno radi.. [:smijesi]
2015 05 13
Pa recimo moja je kolegica pokusala napraviti racun da moze kupovati preko paypala, no ziro racun nije joj uopce htjelo prihvatiti, otisla je u banku napravila devizni i rijesila problem. Ja takoder imam devizni i teknuci, mogu kupovati kako god zelim no njoj nije htjelo. Takoder se ne treba prepirati, niti praviti nekoga glupim!
2015 05 16
1 2