Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

I kakvu povratnu ostaviti???

Ne znam zašto neke cure ovdje posluju tako da samo prodaju, a artikl nije onakav kakav bi trebao biti. Ispada da sve što sam ovdje kupila po smiješnoj cijeni mi je došlo super, u odličnom stanju, kao novo, a čim je nešto skuplje, ne valja nešto s tim. Prvi primjer: korisnica mi krivo izmjeri košulju, širina u prsima znatno manja, ali najveći problem je bio što jedva ruke mogu turnuti u rukave. Košulja prekrasna, ali veličina nikako nije onako kako mi je korisnica izmjerila. Korisnica šuti o tome, ja razočarana, jer u košulju ne stanem. Drugi primjer: dođe mi košulja kojoj fale gumbići na rukavima (tip košulje kojoj se rukavi mogu podvrnuti i trakicom se zakvači na gumbić na rukavima), na svakom rukavu znači fali dugmić, to je tip košulje like Zara koje su se već ovdje izredale milijun puta... Korisnica je napisala da nema oštećenja. Istina, nema ih, ali košulja nije potpuna. Odgovor na to: kupila prije par mjeseci ovdje na krpicama, ne paše joj, odmah uslikala i stavila u prodaju, ne zna ona da ne idu tu dugmići. [:tuzan] Možda sitnica za neke, ali meni puno znači, jer nije ono što sam očekivala i razmišljala kako ću nositi. Cure ako nemate vremena pregledati svoje stvari i odgovoriti kad vas se pita iskreno u kakvom su stanju ti odjevni predmeti - ne koristite se više krpicama, jer dio nas koji vam pošten uplati na kraju ostane razočaran.
2015 05 13
Neutralnu..
2015 05 13
[:tuzan]
2015 05 13
o bože dragi šta sve neću pročitat [:sokiran]
2015 05 13
Negativnu.......
2015 05 13
Ma joj, boli ti takve briga za tvoj savjet.. Najgore mi je kad se krenu pravit mutave.. kao ne zna da tu treba biti gumb ili da im cipele izgledaju kao da ih je neki kopitar po najgorem kamenjaru furao, al su nošene samo jednom [:smije] ..pa kako znaju gdje im je glava
2015 05 13
I zato je najbolje poslikati nedostatke,čemu odmah ne reći kakvi su nedostaci i tako bez grižnje savjesti nešto prodati?Barem ja tako mislim..
2015 05 13
Navikni se...
2015 05 13
Tako sam i ja popušila... Ostavim joj negativnu, i onda gle čuda, i ona meni ostavi reda radi....
2015 05 13
Takve su mi najbolje koje se prave mutave [:vrti] isto narucila predmet jedne velicine dobila nesto sasvim deseto od velicine koja je bila navedena [:frustriran] jadno i po meni dno dna [:frustriran]
2015 05 13
radije i sto slika i naslikavanja i isto toliko pitanja...neznam, kupovala sam i skupo i jeftino ali sam dobano izdavila prodavačice. Mislim moji su novci, kome se prodaje će prodati. Čitam jedan opis profila ne mjeri jer nema metar...ja bi takvoj rekla fak of s ove stranice i prodaje, ziher nekoga zavalja riječima "pa to je standardna veličina"... [:vrti]
2015 05 13
harpo31 vidjela sam i ja taj profil bez metra, prestrašno [:sokiran]
2015 05 13
Ako su gumbovi maknuti, to i je oštećenje na neki način. Negativna naravno! Ja mislim da bi se svi trebali voditi onime da prodaju samo onakve stvari za koje bi bili zadovoljni i da ih sami kupe :) Još ćemo u opisu profila naići na "nemam slika artikala, jer nemam fotoaparata" [:jezik]
2015 05 13
negativna [:frustriran] [:frustriran]
2015 05 13