Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Boli...pomažite žene išijas.iskustva savjeti?

Vec 4 dana muku mucim sa isijasom.bila na hitnoj.3 tretmana fizikalne.nema pomaka.pijem tablete.slabo pomazu.krece od kuka prema desnom bedru.i jedva al doslovno jedva hodam.vec razmisljam o kiroprakticaru al se grozim toga.uz to jako sam visoka.pretpostavljaju da propuh ili sam nesto digla.ako neka ima iskustva nek javi. [:poljubac]
2015 05 14
Zar ne bi trebalo mirovati i uzmi jače analgetike.
2015 05 14
Dobar kiropraktičar može pomoći.
2015 05 14
Isti slučaj sam bila samo injekcije pomogle propuh ima veze i gola leđa .
2015 05 14
A da probas luk, krumpir i lanene sjemenke? Napravit oblog od tog. Ima recept na netu.
2015 05 14
pozz.muz mi je imao problema s isijasom prije par godina.isao je na fizikalnu pola godine i nije mu pomoglo. onda je otisao kod kiroprakticara i puno mu je pomogao.u tih par godina vise ga nije hvatao isijas
2015 05 14
Masaza. Isijas obicno prodje nakon 2 tj Meni je pomogao Normabel,analgetici i mirovanje. Nakon toga sam krenula na plivanje i sad sam super
2015 05 14
Zaracet jedino iz mog iskustva,meni je na lijevoj strani bilo,vraca se svako proljece.prvi put su mi pomogle jedino injekcije.sad cim pocne bol treba vjezbat nogu i prodje.
2015 05 14
obavezno vježbati 5-10 min na dan, mene je bilo ukočilo, injekcije, masaža itd..., uglavnom stalno mi se vraćao dok nisam počela vježbati..., imaš na netu vježbe za kralježnicu u 5 minuta, ili vježbe za išijas, ili 5 tibetanaca, svaki dan 10 min(puno koristi)
2015 05 14
Ja sam skoro na temu isijasa pronašla dobar članak sa vježbama. Najbitnije je da je sve što se koristi na prirodnoj bazi te da se istraje i sa lijekovima i sa vjezbama jer nista ne prolazi preko noći. isijas.hr/vjezbe-za-isijas/
2022 10 29