Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Alergija na jagode :(

Predivne, sočne, slatke, crvene jagodice...mmmm. Na svakom uglu mog divnog smogastog grada stoje simpatični štandovi s domaćim jagodama. Male slatke ljepotice doslovno vrište "EAT ME" [:hihot] (ne prodavačice već jagode) [:smije] [slika:9dad185a-837f-44ff-81b7-8421aabc1fc7] I tako proždrljivica u meni kreće u svakodnevne pohode i već tradicionalna obžderavanja u jagodama. [:hihot] Svih ovih proljeća nisam imala apsolutno nikakvu alergijsku reakciju na jagode...do prije par dana kad sam po prsima skužila sitne crvene točkice [:boji] Još mi danas kolegica, također velika i strastvena jagodožderka [:hihot] govori kako se osipala od jagoda...i vidi čuda na istom mjestu kao i ja. [:boji] Jasno mi je da su fragolice špricane raznoraznim kemijuštinama, pesticidima i inim cidima...no eto do ove godine nisam imala problema s njima. [:tuzan] Ima li netko slično iskustvo s famoznim "točkicama" od jagoda? [:sokiran]
2015 05 15
moj zivot bi bio gotov da imam alergiju na jagode! [:smije]
2015 05 15
Sreća moja da nemam goru reakciju od ovih točkica. [:hihot] Ionako mi je točkasto omiljeni uzorak. Sad sam si sva pin up [:smije] [:smije] [:smije]
2015 05 15
ne bi bilo smisla zivjeti tako [:hihot]
2015 05 15
"Sad sam si sva pin up" odlično [:hihot]
2015 05 15
alergije se stječu s godinama [:tuzan]
2015 05 15
mene opralo na mlijeko, baš to "s godinama" , a nema mi finijeg nego navaliti na petit kekse s mlijekom [:znoji]
2015 05 15
Neboderka ti hoće reć da si stara Ezrika! [:hihot] Ali nema veze,život bez jagoda ti ionako nema smisla [:tuzan]
2015 05 15
No baš ste me utješile. Em sam stara, em mi život besmislen bez jagoda. [:hihot] Nomad mene prije par godina oprala alergija na mlijeko- ali malo žešća nego ova na jagode. Gušenje & staff...prava milina [:boji] [:boji] [:boji]
2015 05 15
Ja sam u trideset i nekoj stekla alergiju na bademe...i od tada,nema više bajadera...punih 20 godina... [:place] [:place] [:place] sad se mogu zaposliti ko detektor badema u onim čokoladama gdje piše orašasti plodovi u tragovima.....ako padnem na pod i počnem se grčiti,e to vam znači da u čokoladici ima bajama..... [:smije]
2015 05 15
uff nije tako... meni samo na probavu lupa...brzu probavu...if ju nou wat i min [:hihot] Bome stižu godine... em mlijeko, em jagode.... [:tuzan] Dakle...kad krene s mlijekom, već smo stare.. [:sokiran]
2015 05 15
Meni je takva identična alergija izbijala redovito od 3-7god života i to od bakinih jagoda koje nikad nikakve kemikalije vidjele nisu.. i onda odjednom prestalo.. Ove godine mi je izbio užasan osip na vratu i pregibima ispod lakta od špricanih jabuka i kupusa. Doslovno sam osjetila dok sam jela okus kemije i kroz 2min nakon toga izbije osip. Ni ne znamo čime nas truju..
2015 05 15
Rekla bi moja bakica "Stara baba ko koraba" [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:place] Kak je krenulo sutra će me opalit alergija na kavu..ili nedoBorg na medicu [:boji] [:boji] [:boji]
2015 05 15
ja sam ta [:jezik] ...alergija na jagode, banane i breskve, kvasac i plavu ribu [:sramezljiv] od dana kada su mi to otkrili, ništa od navedenoga me više ne zanima niti mi nedostaje, ja sam prestala razmišljati o tome. Uvijek sam završavala na hitnoj uz injekcije kortikosteroida i deksametazona, božesačuvaj. I sada sve super...eto, ja jagode ne volim ni vidjeti [:jezik] i ne fale mi nimalo
2015 05 15
curkee probajte si onako sa jagodama istrljati lice i zube....ajme divota.lice glatko zubi bjelji... [:kesi] [:kesi] [:poljubac]
2015 05 15
1 2 3