Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Alergija na jagode :(

to je pozitivan stav wizz! [:hihot] Al kad bi medica bila vu pitanju....žifot bi defintivno izgubio smisao [:smije] [:smije] [:smije]
2015 05 15
lako se s medice prešaltat na višnjevac... ili orah...bitna je volja [:smije]
2015 05 15
Nomad reci to Mirni koja je alergična na alkohol [:hihot] [:hihot] [:hihot] Ona se može sa sirupa prešaltat na čajek.
2015 05 15
[:smijesi] tako je, mamamirna, that's the spirit [:kesi] Ja sam isla na testiranje kod izvrsne liječnice u Selce, jednim testom vađenja krvi mi je za 24 h detektirala stanje u cijelosti, spasila me doslovno.
2015 05 15
Zato druga polovica profila junački odradi i njezin dio! [:kesi] di ćeš veće pokore,nego kad ti dite alergično na alkokol! [:smije]
2015 05 15
Wizardice alergija ti se javila u djetinjstvu ili kasnije?
2015 05 15
mamamirna ... suosjećam [:place] gadna situacija [:tuzan]
2015 05 15
Kasnije; imam neku svoju logiku da u organizmu dođe s godinama do zasićenja nekim elementima, mineralima i sl, koji se godinama akumuliraju i talože u organizmu i potom mi reagiramo na one namirnice u kojima su ti sastojci najviše zastupljeni. Ja očito imam zasićenost B vitaminom i kalijem. Mislila sam da sam alergična na sunce jer se to manifestiralo na taj način i bilo mi je strava pomisliti da neću moći na sunce više. Otkada sam izbacila sve to iz prehrane, mogu biti na suncu od do...zaista preporucujem svakome da ode na to testiranje jer život s alergijama je pakao [:boji]
2015 05 15
Hvala Nomad...nije mi lako [:sramezljiv]
2015 05 15
Meni se slično desilo, nikad u životu nisam bila alergična na ništa, i onda prije 2 godine jedem jagode i dobijem crvne crte (ne točkice, nego baš crte) po bedrima [:sokiran] Ali me nikad nije spriječilo da tamanim jagode, pripisala sam to pesticidima od kupljenih jagoda. Sad jedem samo provjerene domaće i sve je u redu, baš sam danas napravila jako finu tortu od jagoda [:sramezljiv]
2015 05 15
Gdje ima tog testiranja i koliko kunica to kosta? [:sokiran]
2015 05 15
Marina, ja sam išla liječnici privatnici - svi su mi ju preporučili; ima ordinaciju u hotelu Varaždin, Selce - pretraga košta 500 kn; nalaz je gotov sljedećeg dana. Ona je po specijalizaciji otorinolaringolog, no svi koji imaju većih problema s alergijama njoj odlaze. Pišem podatke: Prim. dr. sci. Eržebet Tomljenović / 051 764 016 / 098 398770 Hotel Varaždin - Mihovila Jeličića 14, 51 266 Selce, radno vrijeme: pon, sri, pet 14-20 h / ut, čet 9-15 h
2015 05 15
Nema nam druge,nego u Crikvu na kavu [:smije] Baš sam te htjela žicat podatke,ali primilo me čišćenje... [:poljubac]
2015 05 15
[:kesi] ...hjoj mamamirna...ja sam bila te godine blizu Kraljevice na ljetovanju i svaki drugi dan visila u ambulanti, dobivala te injekcije, strava [:boji] i cvilila. I onda mi je prišla žena, mještanka i rekla da odem kod liječnice u Selce. Nakon nje, to mi je reklo još 5-6 ljudi. Pa sam otišla cca 30 km južnije i riješila stvar doslovno u jednom danu [:kesi]
2015 05 15
Ja podatke prepisala,sad čekam da me neko odvede u Crikvu na kavu [:smije]
2015 05 15