Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Alergija na jagode :(

Miguel, Manuel, Rafael [:jezik] ...kako li se ono zvao [:smije] , njega se dakle čeka?
2015 05 15
Miguel [:hihot] [:hihot] [:hihot] On odrađuje druge poslove [:jezik]
2015 05 15
A ja opet na jabuke :(.. sto bih dala da mogu pojesti jednu socnu slatku jabuku bez da se krenem gusiti. Isto najednom postala alergicna na njih, na sve vrste, i od tad zlo, ne pomazu ni tablete koje inace pijem, ni malo [:place]
2015 05 16
Adriana, vjerujem da će te uskoro proći želja za jabukama; ja sam samo prestala misliti na te namirnice i mogu stajati kraj mene danima - taknuti ih neću. Pošto sam alergična na kvasac, ne smijem peciva niti kruh jesti....nista; ali imamo pekač za kruh i sami ga radimo, umjesto kvasca koristimo sodu bikarbonu, stavimo sjemenke bundeve, suncokreta, lana, sezam, miješamo sva tamna brašna i baš super [:smijesi] - naprosto si nađeš adekvatnu zamjenu, nešto u čemu ćeš uživati; tako će ti proći žudnja za onim sto ne smiješ jesti [:jezik] - probaj!
2015 05 16
Mamamirna- obrnuta kombinacija- bijelo s crvenim točkicama (koje su se povukle..juhuhuuu).
2015 05 16
Ma joj ne prolazi, alergija je počela negdje sa 12 godina, a sad mi je 25. Mislim nemam potrebu jesti ih ovako, al kad ih moji donesu sa sela onako velike sočne, pa ih osjetiš kako mirišu, sve bih dala u tom trenu za jedan zalogaj [:jezik]
2015 05 17
[:tuzan] ...mene tješi što ima toooliko vrsta voća koje smijem jesti [:jezik] - eto, ja tako zamijenila teze, pomaže mi kada razmišljam tom logikom, nema druge!
2015 05 17
1 2 3