Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Tražim prijateljicu

i ja trazim prijateljicu [:place] [:place] [:place] znam da je ovo glupo jadno priznat.. ali cura sam od 18 god. koja nema prijateljicu :( malo sam neobicna..ali znam zabavit ljude... netrebam nista posebno...samo iskreno prijateljstvo.... malo zivim u zgu malo u slavoniji odakle si ti? :3
2015 05 21
Ja sam iz Zga.. Da to nisu bile prave prijateljice 10000% I sad tražim osobu s kojom ću dijeliti veselje I tugu, a sad da li je to moguće ovako ne znam. ..Nadam se da jest pa iz tog razloga nema mjesta negativi.... [:smije]
2015 05 21
Slucajno sam naletila na ovu stranicu j vidim da vec dugo nije aktivna.. ali i ja trezim prijateljicu, doselila sam se iz slavonije u zagreb prije skoro 2 godine a deckom i od tad ja nemam s kim otic na kavu u setnju ilj sta god drugo previse sam usamljen a u zagrebu je teesko nac prijateljicu (barem meni).. mozda ce nekim biti jadno sto trazim prijateljstvo preko interneta ali vrijedi probati :)
2017 03 23
tražim prijateljicu nova sam u zg javite mi se na pvt
2017 09 14
Pozdrav. Nedavno sam preselila u Zagreb i nikako ne znam kako naci prijatelje. A tako bi htjela sa nekim popit kavu. I ko zna, mozda kava po kava i nadem si ovdje dobru prijateljicu. Imam 22 godine.
2018 02 27
> AnitaSrdoc: > tražim prijateljicu > nova sam u zg > javite mi se na pvt Pozdrav I ja sam nova u Zg 😁
2018 02 27
> Nikolina95: > Slucajno sam naletila na ovu stranicu j vidim da vec dugo nije aktivna.. ali i ja trezim prijateljicu, doselila sam se iz slavonije u zagreb prije skoro 2 godine a deckom i od tad ja nemam s kim otic na kavu u setnju ilj sta god drugo previse sam usamljen a u zagrebu je teesko nac prijateljicu (barem meni).. mozda ce nekim biti jadno sto trazim prijateljstvo preko interneta ali vrijedi probati :) Pozdrav i ja sam takoder doselila i nemam prijateljica. Isto pokusavam ovako jer je zalosno malo nemati frendica
2018 02 27
> xXLjubichicaXx: > i ja trazim prijateljicu [:place] [:place] [:place] znam da je ovo glupo jadno priznat.. ali cura sam od 18 god. koja nema prijateljicu :( malo sam neobicna..ali znam zabavit ljude... > netrebam nista posebno...samo iskreno prijateljstvo.... malo zivim u zgu malo u slavoniji odakle si ti? :3 Zagreb ali sam slavonka :D
2018 02 27
Bok cure, Evo ja sam iz Zagreba i ako koja od vas zeli na kavu javite se,,,, Pozz
2019 01 02
Heii, vidim da nisam jedina kojoj fale prijateljice. Ja sam dosla u metropolu prije pola godine. Zivim na tresnjevci sjever i cijenila bi kavu/setnju s zenskim drustvom. Imam decka no prijateljica je ipak prijateljica.
2019 04 03
1 2