Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

niske cijene..best buy..

možda bi bilo zgodno da postoji opcija "best buy" ili najbolje cijene..niske cijene...whatever..gdje bi krpičarke koje stvarno imaju povoljnu a dobru robu mogle brže prodati..a ne samo "najpopularniji oglasi" jer tamo znaju biti oglasi koji su popularni samo iz razloga što je golotinja u pitanju (tipa nekom guzica ispala) ili je nepismen itd..itd. Pretpostavljam da je možda problem što bi event.bila potrebna jedna osoba koja bi sve to "isfiltrirala" ili tako nešto..al eto ideja je tu :)
2013 03 14
slažem se [:smijesi]
2013 03 14
Također se slažem,mada ako smijem biti iskrena,ja nikad nisam kupila robu pod "najpopularniji" nego baš dok ukucavam artikl npr. pod "haljine",jer ono tamo što je najpopularnij,meni osobno nije po jusu [:smije] [:smije]
2013 03 14
super ideja..iako ni ja ne gledam te najpopularnije..mahom su to gluposti koje sutrenutno in pa mi se pomalo bljuje na to
2013 03 14
[:smije] [:smije] [:smije] ,baš tak dianaa...tako se već tu dugo fucaju...pa već ako su najpopularniji,što se onda ne prodaju [:smije] [:smije] netko će me kazniti na ovim mojim riječima [:boji] [:boji]
2013 03 14
ahahha da baš tako [:smije]
2013 03 14
Ja sam se jednoj "popularnoj" javila- pa rekla da je haljina odavno "zauzeta"..što god to značilo.. [:hihot] Niti piše da je rezervirana, niti označeno da prodana, ali glaavno da ima pogleda milijardu.. [:smije] Ne loša ideja, Jannaty! [:zaljubljen]
2013 03 14
Ma da, moš mislit...ili kad se proda pa u nazivu napišu prodano samo da bi ostalo na profilu i bilo među najgledanijima..ajmee
2013 03 14
ali od svega ,OPET SE PONAVLJAM me živcira kad napišu u naziv samo PRODANO da im stvar ostane u NAJPOPULARNIJIM ARTIKLIMA ... vauuuuuuuuuuuuuuuu ,ona je popularna , brate mili ja jedva čekam da označim prodano [:hihot]
2013 03 14
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] ,a jesi me nasmijala chloe [:smije] [:smije] ..ja neću nikad biti popularana,jer sam samo ovdje kupac [:sramezljiv] [:sramezljiv] ...jedino možda budem najpopularnija dok nešto zaj.... [:hihot] [:hihot]
2013 03 14
[:smije] [:smije] Chloe, i to sam vidjela, i .. bezveze je..
2013 03 14
Pa da, super ideja! Ionako se vrte samo jedne te iste slike na naslovnoj, što je netko rekao, neke nimalo privlačne (bar ne meni). Ja jedva dočekam da stavim PRODANO i onda obrišem kad dođe kod kupca, hehe. Neke očito vole da im tako stoji pa da budu slavne, haha. Svaka čast na ideji! :)
2013 03 14
Ja ni ne gledam što je najpopularnije, draže mi je listati po novim artiklima. [:hihot] Ako se može izvesti taj best buy, bilo bi super! [:zaljubljen]
2013 03 14