Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

Savjet, pomoć, bilo šta!

Ako sušiš kosu fenom ili ju peglaš, od vrućine ti pucaju vrhovi. Koristi heat protector, imaš syoss u dm, nekih 30-40 kn. Meni stvarno pomaže. Kosu prati sa što manje vrućom vodom, više hladnom (ali ne da se prehladič, naravno [:hihot] . I pucanje i prhut može dolaziti od prevruće vode.
2015 05 27
o da, i peglam nekad, a i sušim fenom :/ također volim jakoo dostaa jakoo toplu vodu hihi [:hihot] [:sramezljiv] sve najgore ja radim, a onda se čudim [:ljut] definitivno od sad mjenjam navike... [:hihot] hvala na savjetu :D
2015 05 27
Pošto vidim da svakako imaš problema s vlasištem i s kosom prije svega bih ti sugerirao prirodni šampon koji se radi saponifikacijom hladnoprešanih ulja i kOH, a u tragovima bi se stavljalo ulje datulje, i argana. Ispucala kosa je još jedan pokazatelj da tvoja kosa ne dobiva dovoljnu količinu hranjivih tvari i minerala, preko limfi tj krvotoka. Tako da bih ti savjetovao da neovisno o prirodnom šamponu obratiš pažnju na vodu tj ispiranje kose ali i na prehranu koja je jako bitna za tvoju kosu. Kosa je predivan i svatko bi je treba imati tako da šišanje na čelavo i to svakako nije rješenje. Danas sve više ljudi ima problema sa suhom kožom, vlasištem, kosom a razlog toga je prevelika isušenost. Tako da sve ovisi o nama koliko smo spremni da promjenimo takve navike. Osim šampona u ponudi imamo i uljne mješavine, uljne serume za kosu kao i uljne tonike koji će svakako tvoju kosu nahraniti i dati joj kroz određeno vrijeme i prirodnu elastičnost. Ako te zanima više o našim prirodnim proizvodima koje bih sugerirao jer ih sami pravimo slobodno se javi
2015 06 02
ORANOZOL i nestat ce sve!!!!!
2015 09 21
1 2
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija