Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

O djeci /

Imam problem sa dojenjem, svaka pomoc dobro dodze :)

hrvoicl potpisujem!! [:smijesi]
2015 05 29
Draga Hrvoicl.... ima nas mama koje nismo nažalost mogle...a ne "ne htjele" dojiti svoju djecu.....i da hranili smo ih tom "smjeseom" za pajceke,jer smo si nekako mislileda ih ipak nečim treba hraniti...i gle čuda moja djeca su sasvim zdrava i velika,bez ikakvih nuspojava.... takvo mišljenje je baš sramotno,jer nismo svi u istoj koži i bogom danim ispravnim sisama....i nismo kao tkve ne majke,jer vjeruj mi svi bi mi dojile svoju djecu,ali nekad nemaš izbora
2015 05 29
neznam sta radi, buduci da sam ja isto odrasla na hippu jer u njemackoj senesmije dojiti ako pusis. Ali uvjerena sam si da nije dobra u nikom pogledu ko majcino mljike. Nazalost nisam znala da je skok u razvoj. Ja sam mislila da mu to premalo. Prvorotkinja sam, tako da mi nezamjerite molimte tak sta.
2015 05 29
Jer meni su svi govorili da bebe samo se bude kad su gladne ili im gtrebas promjenit pelenu ili nekad tak malo. Ali nisam znala da ima iznimke ko moj da je cijeli dan budan i zeli blizinu toliko i da je skok u razvoju
2015 05 29
Skokovi u razvoju lezi na bok bebu kraj sebe i nek doji pa makar 5 sati, zaspat ce i pustit.
2015 05 29
VAVAVA ma opusti se....ako imaš svoje mlijeko i nemaš problema sa dojenjem,potrudi se da to maximalno izvučeš što duže...naravno da je prirodno najbolje....ali ni zamijensko nije bomba,jer ga i u bolnicama daju kao prihranu...i moja djeca u odrasla na tom,i živa su i zdrava,jer nisam imala drugog izbora....i ne slušaj okolo šta drugi savjetuju,ti najbolje znaš kako i šta za svoje dijete.
2015 05 29
stvarno mi je čudno kako je moj sin,skoro desetogodišnjak preživio i razvio se u prekrasnog dječaka od zamjenskog mlijeka?a možda je to zato jer je dojio samo 10 dana pa je stvorio zalihe??? mislim da je čudo prirode [:hihot]
2015 05 29
zamolila bih sveprisutne dojilice da mi objasne taj "skok u razvoju" koja je to sad fora?ili je to isključivo za doilje,mislim ne znam pa bih voljela da mi netko napiše jer u svojih 40 godina i hrpe bebača još to nisam čula ili je to preporučio Dr,Phill??? [:sokiran] naravno i uz svoju dojenu i nedojenu djecu još mi nije poznat taj izraz [:sokiran]
2015 05 29
i ja bih cula sto je to... imam dijete, dojeno, ali za te skokove cula nisam.. [:smijesi]
2015 05 29
nazvati zamjensko mlijeko 'hranom za pajceke' je zaista nepromisljeno i bezobzirno jer neke majke nisu u mogucnosti dojiti svoju djecu.. majcino mlijeko nema premca, opcepoznata stvar...ali iz solidarnosti prema mamama koje ne mogu dojiti ovakav naziv je strasan.. moje je i dojeno i dohranjivano, repic joj ne viri nikakav, bit ce da prase nije...
2015 05 29
očito te koje ne žele hraniti djecu hranom za pajceke jer imaju bogom dane sise i mljeka ko krave u vimenu nemaju pojma što je to o čemu pričaju i seru s oproštenjem svaki put kad je tema o dojenju. kakav faking skok u razvoju ili za sljedeću fazu,pa nisu to punoglavci pa da će im iz repa nastat krakovi.Bože uvijek se dobro nasmijem ovim dugodgodišnjim dojiljama u tandemu jer imam osječaj da su im godine dojenja odnjele svu pamet ako su je ikad i posjedovale jer se svaki razgovor svodi na sisu di ste sad da nama glupačama objasnite taj skok,mislim već su nam djeca i veća ali da ne budemo tupave,obrazujte nas [:sokiran]
2015 05 29
Biti će da ih je savjetovao dr.Phill,jer i meni je prvi put da čujem za te famozne skokove,šta će još izmisliti,i slažem se sa ganesh,jako je bezobrazno i bezosjećajno nešto tako napisati,jer masa djece je odhranjeno na zamjenskom mlijeku,tako nešto može napisati samo neuka i prepotentna osoba [:vrti]
2015 05 29
i što je najžalosnije ženi koja nema dovoljno mljeka su prodali glupost o skoku u nepoznato a to što je ona na rubu živčanog sloma,neispavana i nefunkcionalna svom djetetu,da ne govorim da je dijete nervozno i gladno nije bitno. nije bitno što mali i sad kmeći i mu ona sad tantra kako navući mljeko jer sve to mogu a nemoj slučajno napojem hranit dijete,bude imalo grčeve,bude urlalo,bude mu grba na leđima narasla-i mislim još kojekakvi uzasi oko zamjenske formule.MISLIM ,ILI POMOZITE ILI ŠETAJTE ALI SHVATITE DA IAKO SVE ŽENE IMAJU SISE KAO ŠTO IMAJU I ONU STVAR PA NE MOGU KROZ NJU RODITI TAKO SVAKA NE MOŽE NI DOJITI. I da,sad bumo malo pljucale po onima kaj su rodile carskim rezom,ja ih ne smatram ženama jer nisu prirodno rodile [:pospan]
2015 05 29
i da,sad ću biti još odvratnija pa ću reći da one koje su išle na umjetnu nisu žene jer svaka mjesečno izbaci bar jedno jajašce a vi ne,pa ste svom silom nastojale doći do djece,ni vi niste prave žene jer niste začele prirodnim putem kroz snošaj jer je tako rade svi a vi niste. E sad,moje isprike svakoj zbog ovog što napisah u posljednja dva posta i stvarno nije moje mišljenje ali ide u prilog temi u kojoj se djelimo na majke kraljice i nemajke pa mislim kud ovaj svijet ide kad se sve vrti oko sise [:ljut] svaka koja ne uspije dojit ispada da je nemajka i djete hrani smečem,sram vas može biti,baš sram
2015 05 30
i kaj je skok u razvoju????? očito lupljena i prezivljena glupost [:smije]
2015 05 30