Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

Lijek iz ljekarne

Naime, dobila sam tablete na recept od doktorice za glavobolju. Mama ih je digla u ljekarni s tim da je morala za 6 tableta nadoplatiti 60 kn što je preprepreviše [:vrti] Moje pitanje je mogu li ja njih vratiti u ljekarnu i dobiti novac nazad?
2015 06 03
Mislim da ne.
2015 06 03
prestrašno..,danas te nesmije ni glava boljeti,a kamoli tek da budeš bolestan [:vrti]
2015 06 03
kako se zovu te extra skupe tablete za glavobolju? [:sokiran] pored nalgesina, knavona, brufena, dorete i sl. nije u redu da ti doktorica napiše te extra skupe [:sokiran] i ove nabrojene tablete djeluju na veliku glavobolju-onu kad ti od bolova suze idu same od sebe i vrti ti se u glavi, a opet nijedne od tih tableta ne koštaju 60kn s nadoplatom [:znoji] nalgesin je najskuplji, ide na recept i plaća se puna cijena lijeka cca 55kn brufen cca 30kn puna cijena doreta cca 15kn puna cijena knavon cca 40 kn puna cijena
2015 06 03
Izgleda da nisi sve napisala. Dobila si najvjerojatnije tablete za migrenu. 6 komada u pakiranju, pretpostavljam Zomig? Takve tablete se nadoplacuju, makar mi nije jasno kako si dobila te tbl cisto na razgovor mame i lijecnice. Inace idu na dijagnozu koja se postavlja nakon specijalistickog pregleda. Mozes vratiti ako je mama platila gotovinom i ako to zele napraviti u ljekarni, jer moraju brisati recept, i ako se to dogodilo danas, onda ce vjerojatno vratiti novce.
2015 06 03
U pitanju je vjerojatno Zomig,prije se nije plaćao sad se plaća [:boji] ja imam kronične migrene i tvrdim da je najbolji od svega,kad te pukne migrena nema tu ni paracetamola ni ničeg što pomaže. Koristim ih minimalno baš zbog toga jer su užasno jake,ali i pomažu. Ali samo i isključivo od neurologa ih možeš dobiti,pa se kasnije ponavlja recept. Ne može ti ih prepisati liječnik opće medicine.
2015 06 03
i ja sam se šokirala imam sina asmaticara koji mjesecno trosi tri pumpice. i ja dodem u ljekarnu kad mi zena veli VENTOLIN je besplatan ali ove druge se nadoplacuju i to svaka po 78 kn komad. UŽAS barem bi za djecu trebalo nesto jeftinije..
2015 06 03
povremeno sam koristila voltaren čepiće, plaćala 11 kn nadoplate, ponovno nakon nekoliko mjeseci e-recept pošalju od liječnika i ljekarnica kaže 60 kn doplate wtf [:vrti]
2015 06 03
ja imam nalgesin forte i ne plaćam ga 55 kn, nego nešto sitno, oko 10 kn.... iako mi ne šljaka baš Kakav je zomig?
2015 06 03