Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Second Hand

Second Hand, Textille House ilitiga Druga Ruka. Što vi mislite o tome? Ja sam jučer baš bila i nakupovala jedno 10 komada odjeće za 40 kn. Dječje stvari 5 kn, a za odrasle 10. I sve H&M, ovo ono, majice i vestice... Ne razumijem krpičarke koji to kritiziraju, pa kritizirajte onda i Krpice... ISTO JE! No svatko ima svoje mišljenje [:smijesi] [:poljubac]
2015 06 04
Pa je ,još I bolje jer vidiš odmah kaj kupuješ. Mislim da je bila tema o kritiziranju krpičarki koje kupuju na takovim mjestima pa onda preprodaju .
2015 06 04
Slažem se, ISTO je :D
2015 06 04
slazem se, Obozavam second hand ducane. Nedavno sam sebi nasla hlace,top i dvije marame za 30ak kn. [:smijesi] Lijepo mozes isprobati i vidjeti u kakvom je stanju odjeca. Jedini nedostatak mi je taj neki gubitak vremena, jer zbilja moram kopati da nadem nesto sto mi se svida i sto mi je nosivo. [:smijesi]
2015 06 04
Meni je super, cesto zaletim i nadem kako kada sta, nedavno je bilo sve po 5kn i kupila sam si dvoje kratkih hlaca i bluzicu s cvjeticima, jedne hlacice su iz new yorkera, puna cijena je 199, znam jer sam kupila takve identicne zelene prije dvije godine [:smije] brdo stvari imam iz second handa, odlicno mi sto mogu vidjeti kakav je materijal, isprobati i u kakvom je zapravo stanju, imam vise robe iz second handa nego s krpica [:hihot]
2015 06 04
Pa istina. Mislim, čemu kupovati sve originalno za 100-tinjak, ako možeš za 5 kn [:hihot] [:hihot] [:hihot] Da sam kupila sve te stvari u pravim dućanima, izašlo bi me sigurno preko 200, a ovako je izašlo 40. Stvarno odlične stvari imaju, ali da, trebaš kopati i tražiti...
2015 06 05
Jel mozda znate jedan second koji otkupljuje? imam dosta odjece za prodat, i stare onako i novije pa eto :/
2016 02 14