Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Bavite li se sportom?

Drage moje krpičarke, jedna nazovimo ju 'zdrava' tema [:hihot] Bavite li se sportom, ako da kojim i koliko dugo?? [:smijesi] Ja evo već 2 i pol godine treniram pole dance i par mjeseci sam trenerica, počela sam trenirat iz razloga što mi je pole dance uvijek bio želja, a i prestala sam pušiti [:zaljubljen] Između ostalog volim pojest i popit hehe imam sreću što me genetika služi [:sramezljiv]
2015 06 05
Tenis, rekreativno s muzem..
2015 06 05
Maratonka sam. Bicikliram. Planinarim.Redovita sam u teretani. Godinama [:smijesi] ........
2015 06 05
Divno jos jedna pole dancerica [:zaljubljen] Ja isto treniram pole dance,iako tek sam počela prije 4 mjeseca.Odavno mi je to bila želja samo nikako nisam mogla skupiti hrabrosti da se upišem
2015 06 05
da počela sa inanityjem i zaljubilja se u njega :) košarka mi je isto super a doma kad mi je dosadno samo šibnem neki dvd od sopekice [:smijesi]
2015 06 05
Totalno se zaljubila u taj pole dance, samo što ga nema nigdje u mojoj blizini. [:tuzan] [:tuzan] Treniram rukomet već skoro 9 godina, sad smo trenutno u ljetnoj pauzi, pa slobodno vrijeme iskoristim biciklom, trčanjem, vježbanjem da se malo stesam za ove dane [:zaljubljen] [:hihot] [:hihot]
2015 06 05
Ja idem u gym i treniram boks [:smije]
2015 06 05
U moj štagalj i moja živinčad prava vežba
2015 06 06
odbojku i kosarku vec 8 godina [:hihot] [:smije]
2015 06 06
Kako je lijepo čuti da se ženske rekreiraju... Ja već godinama počinjem s teretanom, no to nikada nije bilo uspješno. Odem par puta i onda dobijem takvu upalu mišića da jedva ustajem iz kreveta... I nakon mjesec dana pokušavanja odustanem. Onda opet probam sljedeće godine. [:sramezljiv] Prije pola godine sam upisala tečaj standardih i latino američkih plesova tako da eto.. barem na nešto redovito idem, 2x tjedno po dva sata. [:zaljubljen] [:kesi]
2015 06 09