Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Dijetaaaaaa !!

Stvar je u tom što sam pušila 12 god i sad sam bacila cigare [:tuzan] [:tuzan] od tad sam nabila preko 5 kg [:ljut] [:ljut] [:ljut] [:ljut]
2013 03 15
myCiti...dobrodosla u klub ja nepusim vec 12 dana i obozavam sve jesti apetit skocio naglo ako tako nastavim necu stati u onu haljinicu [:place]
2013 03 15
E to je to Vesna077 ja sam u 10 mj.prestala pušit,pojela sam i što nisam mogla gledati kamoli pojesti,ali sad sve paše... [:ljut] [:ljut] [:ljut] [:ljut]
2013 03 15
Draga jedi normalno,dorucak je bitan,vecera neka bude lagana.vocna salata,salata.trci,sex puno kalorija trosi :-p radi nesto.teretana.
2013 03 15
probaj naci na internetu za mesnu dijetu, ako ne nađeš kontaktirat cu ja sestru,ima ona napisano sve od a do Ž ! ona je imala problema s kilogramima ,točnije imala je 110 ( cca) i skinula je oko 20-ak kg bez po muke [:zaljubljen] a stvarno se JAKO TEŠKO ODRIČE IČEGA !
2013 03 15
Prosurfaj Ducana, imas i na ducan.com da ti besplatno izracunaju kolko kila i u kojem vremenskom roku da skines. Ja ga toplo preporucam jer se cijeli zivot borim s kilama i to mi je za sad jedino da sljaka na duge staze a da ne padas u nesvijest od gladi. I za takve koji trebaju skinut par kila ima i recepte za kolacice koje smijes papati :-) Sretno!
2013 03 15
Ja sam visoka 167 i imam 64 kg :P Ali treniram... I uvijek imam trbuščić - to mi je nekako doooosta teško za maknuti.... :/ Možda da se počneš baviti sportom??? rekreativno...? Ja idem 2 puta tjedno na aerobik jer 3 ne stižem više... A te dijete sam čula da pomažu, da.... ali kad staneš s njima ti se kg samo nagomilaju ;)
2013 03 15
Zelena kava [:smijesi]
2013 03 16
1 2