Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

povrat robe

ukratko, radila sam zamjenu sa jednom dragom gospodjom pred mjesec dana, s obzirom da joj predmet nije odgovarao, a ja ne prakticiram povrat robe stavila ga je u prodaju, razmjenile smo pozitivne komentare i sve ok. mjesec dana kasnije javlja mi se da bi ipak svoj predmet nazad jer se prenaglila (predmet sam poklonila mami jos kada sam ga dobila). s obzirom da mi mame nema preko ljeta ne mogu do predmeta doci, a i kako sam joj napomenula neugodno mi je uzimati poklon jer se gospodja predmoislila nakon mjesec dana. takoder mi je tek sada napomenula kako predmet ima ostecenja (rijec je o vintage nakitu). inzistira na povratu koj ja ne mogu obaviti. sto napraviti u takvoj situaciji? zelim joj izaci ususret i zao mi je da je gospoda nezadovoljna, ali me je stvarno stavila u neugodnu poziciju.
2015 06 06
ma dajjj. nakon mjesec dana se predomislila? [:sokiran]
2015 06 06
bože svašta [:sokiran] nije u redu stvarno, trebala je pitat sve prije zamjene, nemoj sad ništa vraćat, briga te.. [:sramezljiv]
2015 06 06
ŠALJEM NEGATIVNU AKO ME TRAŽITE BR RAČUNA I ONDA SE NE JAVITE !- radi tog nemozes ostaviz negtivnu nego neutralnu
2015 06 06
Lijepo je biti ljubazan i susreetljiv, lijepo je da je gospođa draga i da ti je simpatična, ali - nemojmo pretjerivati! Mjesec dana je mjesec dana. Čini se da gospođa nije baš TOLIKO draga, ako nakon mjesec dana INZISTIRA na povratu i iznenada spominje oštećenje. Meni je situacija jasna i ne bih se dala gnjaviti.
2015 06 06
Nema se tu o cemu razgovarati! Prerano se sjetila..trebalo je cekati da prode jedna godina!
2015 06 06
POVRAT ROBE I NOVCA NE PRIHVAĆAM, pitajte SVE što vas zanima- a ovo pise o tebi i ne vidim di je poblem
2015 06 06
hahahha a sjetila se nakon mj dana, da bas!!!!!
2015 06 06
Neces majci uzimati dar jer netko nije bio pri sebi mjesec dana. Boze svasta.
2015 06 06
hvala AndreaKod, to svaki put kad se logiram krenem pormijenit pa zaboravim [:smije]
2015 06 06
ma joj bas me izbacila iz takta skroz danas sa time....trudim se bit ok i ljubazna i sve ali ovo mi je bilo onako....ko pljuska.
2015 06 06
..koliko god ona bila draga... [:smije] ..nije u redu nakon mjesec dana traziti povrat robe.. [:vrti]
2015 06 06
pa jelda da nije u redu? mislim, ajd da m i je odmah napomenula nedostatke (iako je rijec o vintage nakitu i naravno da ima tragove nosenja i nesavrsenosti) jos bih to rijesila u pocetku, ali nakon mjesec dana je i meni malo pretjerano. kaze da mi sutra salje moj predmet nazad i d avjeruje d acu ga preuzeti. i sto da radim sa njim!? [:tuzan] [:ljut]
2015 06 06
zadrzi ga i napomeni da ti svoj ne vracas nakon mjesec dana
2015 06 06
Zar druga korisnica nije bila obavjestena o nedostatcima prije kupnje?
2015 06 06
1 2 3 4 5