Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

povrat robe

ma glupo mi je placati cijeli iznos jer mi nema smisla cijela situacija, ajde da je moja greska pregrizla bi ali nije. jos sam pristala na zamjenu jer je moj predmet bio skuplji od njezinog, rekoh ako joj se nakit svidja toliko neka ga ima. tako da se ja ne smatram krivom.
2015 06 06
Govorim kako bi ja napravila, uvijek treba pokušati naći zajednički jezik i dogovor. Ali gledajući na ovo sve napisano gospođa je stvarno nerazumna i lako ti se može dogoditi da ne uspiješ pronaći ikakav dogovor. Ja volim mirno spavati i očistiti sve repove za sobom, ja bi i protiv njene volje (u slučaju ne postizanja dogovora) uplatila simboličan iznos i lijepo zaspala [:smijesi] . Mada, da se razumijemo, stvarno nije zaslužila.
2015 06 06
Omg. To je ono ajd nosit ću ovu haljinu danas na svadbi pa ću reći korisnici da mi ipak ne odgovara jel mi je zapravo trebala samo za tu priliku. [:ljut] A ovo je još gore nakon mjesec dana. Pa to je stvarno vrh [:vrti]
2015 06 06
Ma da, da joj ne bi još i plaća da zadrži tvoj nakit [:smije] Pošalji joj link na temu u inbox, pa da vidiš kako diše.
2015 06 06
Ne Sara, nakit se vraća, ostaje torba od gospođe koja je kod Anamarijine mame (poklon).
2015 06 06
Karikiram, jelte :D Uostalom, ajde da je takav dogovor bio odmah po primitku paketa. Ali nakon mj dana? [:sokiran]
2015 06 06
ma nije bed nakon primitka odmah, ok vratila bi iako mi u opisu stoji da neka me se pita sve, slikam, mjerim, sta god treba, ali ajde napravila bi iznimku. ali ovako mi nema smisla. jos mi fali da mi na vrata dode [:smije]
2015 06 06
evo bas sam neki dan imala zamjenu sa curom, predmet joj nije odgovarao (male hlace, isto nije pitala mjere) ali je rekla nema frke dat cu sestri ili sestricni, ne sjecam se tocno. i razmjenile pozitivnu i obje zadovoljne.
2015 06 06
Sara [:smije] [:smije] , samo ti karikiraj [:smije] [:smije]
2015 06 06
Njusim najnoviji nacin prevara na krpicama! Znaci nakon mjesec dana vracas osobi artikal-ocekuje se da ce ga osoba uvijek primiti posto je upozorena...potrazujes svoj natrag...znajuci da je noseno i nitko nece vracati...i evo ga..dolazimo do kuna na racunu! [:hihot]
2015 06 06
Hm....vidiš ti to....i ja sam jedna predraga gospođa, ali već u godinama pa sporije kopčam.
2015 06 06
suzice.... tvoj život napokon ima smisla [:kesi] [:kesi] [:hihot] [:poljubac]
2015 06 06
Brdosuza, vis vis to mi nije palo na pamet [:smije] salim se, necu optuzivati gospodju, samo mislim da nije bilo to sve potrebno sa njezine strane. osobno prodajem hrpu stvari koje su mi i uspomena i drage ali nikoga ne trazim povrat jer sam shvatila da sam prenaglila. dobro razmislim prije stavljanja u prodaju.
2015 06 06
[:smije] [:smije] Platis predmet..za koji si se zapravo mijenjao..a dobijes svoj iznoseni natrag! I jos te optuze! [:hihot]
2015 06 06
stvarno ima mraaak cura na krpicama s kojima je uzitak poslovati i da su bar krpice neki zatvoreni krug cura koje su postene i razumne jer mi ovako nesto (osim jedne cure koju sam dva dana za redom cekala 45 minuta i nije se pojavila! [:ljut] da da imam zivaca [:smije] ) uniste uopce volju i zelju za krpicama.
2015 06 06