Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

povrat robe

Situaciju ne bih komentirala jer je stvarno... [:sokiran] no comment [:sokiran] Jedino se nadam da ćeš svoju pozitivnu povratnu promijeniti u negativnu.
2015 06 06
Saraaah, rado bi da ostane pozitivna povratna ako dode do nekog kompromisa jer ne zelim nikoga blatiti, ali ako nece doci do nekog pozitivnog ishoda razmislit cu o pozitivnoj odnosno o njenom brisanju (nadam se da se to moze, nisam nikad to radila [:hihot] )
2015 06 06
A kompromis je?
2015 06 06
jos ga nema [:smije] ne znam iskrneo, ne pada mi nista na pamet jer sam prvi puta u takvoj situaciji. ako toliko zeli povrat moze jedino pricekati dok se ne vidim s mamom jer niti zivimo zajedno niti mi je blizu trenutno, a gospodji ne mogu garantirati da njezin predmet nema tragova nosenja pa kako zeli. ne bi mi smetalo niti da je moj predmet dala u prodaju za 3 puta vecu cijenu, ali javit se nakon mjesec dana mi je naprosto bedasto.
2015 06 06
Sretno!
2015 06 06
hvala! [:smijesi]
2015 06 06
Ne vidim zašto ti ne bi mirno spavala bez uplate , citiram, simboličnog iznosa [:sokiran] ? Savjest ti je čista, a, koliko znam, to je jedini preduvjet za miran san u ovakvoj situaciji. Principijelno ne bih uplaćivala ništa, jer bi to značilo da priznajem barem djelomičnu krivnju . I čini mi se lošim primjerom za buduće, eventualne, slične situacije.... Nije to pronalaženje kompromisnog rješenja, niti zajedničkog jezika, to je povlađivanje nekome tko nije u pravu. Možda da joj u 'razgovore' linkneš ovu temu, pa neka se slobdno pridruži raspravi.....
2015 06 06
Nakon mjesec dana ? Nigdje veze s vezom [:vrti]
2015 06 06
Ova je premazana svim mastima. [:vrti] Vaša suradnja je završila sa ostavljanjem povratnih, i amen.
2015 06 06
gitadevi, uplatit cu ja njoj ako me to trazi, ali doslovno neki simbolicni iznos jer ne zelim da me "opljacka", a ja nit kriva nit duzna. mislim iznos robe je 100 njezinih kuna i mojih 175kn (moj predmet je bio malo skuplji), znaci nije sada neka ogromna cifra u pitanju, ali necu platiti cijeli iznos. porucila sam joj da smisli alternativu ako se ne razmisli bolje sto trazi od mene pa cu vijdeti sa cim ce me slijedecim iznenaditi. mozda me tuzit na sudu...ne [:smije]
2015 06 06
Jesi li joj linkala ovu temu? Zanima me što ima reći nama svima. Ispada da smo sve mi ovdje u krivu.
2015 06 06
Ja i dalje mislim da ne trebaš ništa uplaćivati. Nisi je prevarila, nisi je tražila povrat robe........Baš se ljutim oko te situacije [:vrti] [:ljut] [:znoji]
2015 06 06
Situacija je ,nepotrebno,zamarajuća.Ja ,osobno,bih prihvatila povrat da mi promakne neki kvar ili da se pošten kupac drastično zezne u veličini,a da je artkal dovoljno skup da se isplati to poštarenje sim-tam, ali odmah po preuzimanju.Ali ovo je mjesec dana nakon obavljene zamjene.Žena se treba povući, a i nikakvo ostavljanje negativnih,nakon već ostavljenih pozitivnih,ne dolazi u obzir.Zamjena je obavljena,nije bilo keša u opticaju i amen.
2015 06 06
supermamica, nisam joj linkala temu iako sam krenula, ali mislim da smo rijesile problem. gospodja je shvatila, barem se nadam, da sam u pravu i da je predugo vremena proslo i da mami naprosto ne m ogu oduzeti nesto poklonjeno. predlozila je opet zamjenu, rekla sam moze no na kraju je rekla da zaboravimo sve i da se slaze samnom da je kasno reagirala. takod a se nadam da je to to. hvala svima na podrsci i prijedlozima i nadam se da nece vise nitko imati ovakvih situacija.
2015 06 06
a jel mi može netko reći tko inače plaća poštarinu za vraćanje robe? i da li inače većina cura prihvaća povrat ili ne? kak to funkcionira
2017 02 02