Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

sandale-više ni mrtva

Dakle, sve se nešto razmišljam koliki sam psiholog ili nisam, koliko mogu razaznat ljude kroz komunikaciju, i svjesna sam da mi to baš i ne ide loše. ali kad su krpice u pitanu ponese me izgled, dizajn...i tao ja u proteklih mjesec dana naručim tri para sandala...sad i nikad više.. prve-kao nove na fotki , mrvi iim se unurašnjost, al kompletno, prodavačica je bila izuteno fer, nisu ni njene već od kolegice, rješeno na najbolji mogući način, druge, kad su stigle ja sam mislila da ću se onesvistit, smrde po podrumu i namazane su nekim uljem da se prekrije taj miris, a noga kliže od ulja za pop...ostavila sam pozitivnu nije mi se dalo raspravljat, ipak su u ok stanju, ako zanemarimo navedeno, treće po prvi put obula, kupila ih prije desetak dana, zakamuflirano je bilo da su puknute i samo prilipljene, doma sam išla bosa..i šta reć...odnila u postolara lip i je čovik reka kako sam nasila...e nikad više
2015 06 07
Ja lijepo kupila nove sandale za 50 kn neki dan. Na krpicama su skuplje i jos se znaju desiti stvari kao iz tvojih primjera. Obucu ne kupujem na krpicama nikako, ali sve je lutrija. Mogu mislit kako se osjecas, trebala si reci nesto ipak [:tuzan]
2015 06 07
Nazalost,zbog takvih iskustava se razočaraš,ali na primjer,ja prodajem nove sandale u kutiji,platforme,štikle po 40kn,nikad obuveno,zato ja nikad ne kupujem nošenu obuću jer mi je isto par puta stiglo u lošem stanju ili prljavo,samo kupujem novo novcato i to je to
2015 06 07
slažem se s tobom, sniženja ima napretek..zašto nisam rekla, baš zato šta sebe smatram odgovornom ...mogla sam odšetat do dućana i kupit šta mi se sviđa..al nisam...uvik me nosi ta vjera u ljude, al za džaba :)
2015 06 07
baš sam se razočarala, nje niti da ne mogu sebi pruštt nove sandale, nego nekako tu sam, pa uzet ću, ravnam se po sebi, a to ej greška velika, ja nikome i nikad nebi tako nešto niti poklonila, a kamoli prodala, sve to gubi sad svoj smisao
2015 06 07
Nisi ti nista kriva. Ti si posteno uplatila svoj novac i ni ti ni nitko drugi nebi treba za to dobiti nesto u onakvom stanju. [:vrti]
2015 06 07
a je, al je nažalost tako, tako izgleda danas funkcoinira sve oko nas, smuljaj, zezni, naplati, odnesi..ja se nikad neću i, ne mogu i ne želim prilagodit tome ..nema šanse ..rađe ću sve ispoklanjat
2015 06 07
Jedne od najdrazih cipela, koje nosim na sve, kupljene su ovdje. Naravno petsestputa sam se zajebala, al uvijek za velicinu (duljinusirinu)
2015 06 07
Ja sam se isto nakupovala krive obuće ovdje, ali kao i jazmal..moja kriva procjena uzine/sirine modela tj duljine cipele..sve su bile u ok stanju [:sramezljiv]
2015 06 07
ja imam nekoliko vrlo kvalitetnih pari obuće koje sam kupila ovdje i prezadovoljna sam [:smijesi] jedino što sam povremeno fulala vel., ali sam brzo prodala dalje
2015 06 07
Ljepo ste trebali vratiti i to nije nizato drugo.
2015 06 07
Ja nikad ne kupujem nosenu obuću... upravo mi stigle nove Mango platformice nove, savršene... Nedavno ih vidila u Manga 500 kn.. Ovdje 150kn. Prezadovoljna sam [:smijesi]
2015 06 07
Sve ti je to do sreće. Ja sam ovdje kupila svoju najdražu obuću, neka je bila nova, neka kratko nošena (nošenu dobro pošpricam niskopostotnim hidrogenom ili čistim alkoholom prije nošenja). Najprije sam se par puta zeznula, ugl. s tenisicama kojima s unutarnje strane jezika piše i duljina u cm - iskustvo me naučilo da ipak treba tražiti i dodatno 'ručno' mjerenje, jer se napisana i prava duljina katkad razlikuju u par milimetara koje čuda čine.
2015 06 07
Imala sam ovdje odličnih kupovina baš po pitanju obuće od tenisica do čizmica. Sandala ovdje ima novih novcatih pa je baš peh da naletiš na takav škart [:sokiran]
2015 06 07
A joj baš jadno. Kad tako prođeš onda ti se promjeni gledište kupnje na krpicama. Najgore je kad si pronađeš super artikl i kad ti stigne totalno se razočaraš. Ne savjesne prodavačice sve će napraviti samo da prodaju bez obzira da li će druga strana biti zadovoljna ili potpuno razočarana. [:ljut] [:vrti]
2015 06 07
1 2