Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

sandale-više ni mrtva

Možda sam prezahtjevan kupac, ali sve ispitam prije kupnje i zato sad imam 3 para super obuće s Krpica. Mislim da obuću više neću kupovati u trgovinama. Tu se nađe novih superpovoljnih komada. [:zaljubljen]
2015 06 07
Sandale koje sam našla ovde i kupila su sve izgledale odlično i po priči su malo nošene a po slici se stvarno ne može vidit da li je nešto zakamuflirano, ili da smrdi.Ne očekujem od polovnih savršeno stanje ali isto tako ne očekujem da mi neko prešuti ono što nije u redu.Konkretno jedino ove koje još uvik smrde [:kesi] i zamašćene su ,su čitave, prve su se otrunile iznutra i završile u smeću, a s ovim posljednjima sam bila oduševljena kad su stigle,kao nove, lipe , ma taman. Moja je prepostavka da je dotična ili neko već obukao sandale jedan ili dva puta, vjerovatno se s njima tada desilo šta se već desilo, i onda je bilo pljuni i prilipi čisto da se prodaju.Ako griješim meni na dušu.Meni su se raspale kod prvog nošenja, tim više šta sam hodala od točke a do točke b 30 m, i sjedila cilu večer [:smijesi] . Što se tiče robe na krpicama stvarno nisam imala do sada neugodnih iskustava , sve je dolazlo uredno, i osobe s kojima sam surađivala su sve redom ostavile jako pozitivan dojam [:smijesi]
2015 06 07
Baš mi je žao što se to dogodilo ali trebala si tražiti povrat. Niti je u redu da cipele dođu namazane uljem a niti potrgane. Prodajem nošenu obuću ali navedem sve pošteno. Nema smisla da se poslije natežemo i gnjavimo s povratima.
2015 06 07
A Tanja, zašto nisi ostavila ni neutralnu povratnu [:sokiran] ? Ako su svjesno podmetnule muda pod bubrege, tim će curama tvoje neostavljanje negativne, ili barem neutralne povratne biti poticajno da nastave tako i dalje, a mi ostale nećemo znati na koga trebamo paziti, pa ćemo vjerovatno i mi biti nasanjkane [:pospan]
2015 06 07
Dvije korisnice su mi vratile novac , nakon šta sam ih kontaktirala, bile su skroz fer , tako ipak nemam šta negativno kazat o njima, a one treće sadale se zrače, do idućeg lita će valjda biti razračene [:kesi]
2015 06 15
1 2