Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

prodavač ne odgovara

da li se i vama desava da posaljete upit i zelite kupit nesto a prodavac se uredno prijavljuje danima i ne odgovara? uzasno zelim jednu suknju,prvi upit poslan prije tjedan dana,nema odgovara pa prije 3 dana isto nista... je li toliko tesko bilo sto odg.. [:ljut]
2015 06 07
da, više puta kad sam htjela nešto kupiti. a prijavljivale su se stalno. ma samo produži dalje.. [:smijesi]
2015 06 07
upravo prolazim kroz isto [:ljut] [:ljut] javim se curi za dimenzije i neće mi ni odg ni ništa a haljinu bi kupila [:znoji] [:znoji]
2015 06 07
upravo i ja imam takav slučaj za balerinke,mislim,šta stavljaš u prodaju ako ti nije u interesu da prodaš [:tuzan] ne razumijem [:vrti]
2015 06 07
e to ni meni nije jasno umjesto kad im se neko javi da izmjere i ostalo neee one te puste 3 tjedna da čekaš i onda se jave [:vrti] [:vrti] [:vrti]
2015 06 07
ja čekam dva tjedna i ništa,a uredno se prijavljuje..,ma sad neću uzeti da mi badava da [:smije]
2015 06 07
meni ako se ne jave ni nakon dan dva gotovo jer tražim drugo neću čekat treba mi sad - preokrenula sam krpice naopačke da nađem maxi haljinu i ništa - ni dimenzije ne govore a kamoli da bi odgovorile na poruku naaravno svaka čast izuzecima [:zaljubljen]
2015 06 07
ma meni ni mjere ne trebaju,vel. mi odg i stvar je rastezljiva tako da ce mi sigurno biti dobra..uzela bi ju odmah.. [:place]
2015 06 07
e takve su još bolje [:vrti] i onda se kasnije žale kako ništa ne mogu prodat
2015 06 07
gabizbrcko, kroz pol sata stavim maxi haljinu s etiketom s prorezima sa strane u prodaju [:hihot]
2015 06 07
Uf, čekaj, mislim da i ja čak nisam odgovorila na jedan upit!!!! Idem brzo pogledati.. [:znoji]
2015 06 07
hahah može bacam oko [:hihot] trebaju mi samo dimenzije u prsima jer sam tu malo obdarenija [:sramezljiv] [:sramezljiv] [:smije]
2015 06 07
cim se napuni mob slikam i saljem dimenzije :)
2015 06 07
Neki dan se javim curi na oglas, sve se dogovorimo, da bi mi onda rekla da su joj dvije cure vec ponudile visu cijenu i da ce mi prodati jedino ako odmah uplatim. Kazem da ne mogu danas, ali da joj sutra mogu uplatiti vise nego su te cure uplatile i ona pristane. Poslije mi se javi i kaze, cuj ja bih to danas prodala, javit cu ti se poslije. I od tad ni traga ni glasa, artikl izbrisan [:znoji] Daj onda reci da mi ne zelis prodati ili koji vec vrag [:vrti]
2015 06 07
možee [:poljubac] ma neće prodat ženskica eto baš kad si se ti javila ima još dvije ponude i to više [:ljut] kod nje ne ide po principu ko prvi njegovo [:hihot]
2015 06 07
1 2