Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

prodavač ne odgovara

Ja još čekam odgovor za kupnju kaputa od pretprošle zime... Kaput nije jeftin i baš sam ga htjela kupiti... A on i dalje stoji...i stoji...pa nek samo i stoji... [:hihot]
2015 06 07
meni je u vise navrata ponudivana veca cijena za neki artikl samo da prodam njoj,ja na to nikad nisam pristala,kod mene je uvijek pravo tko se prvi javi njegovo,pa makar mi iduca ponudila duplo,fer je fer, dobit cu koliko sam trazila.. te ponudacice visih cijena ne volim.. jednom mi se cak desilo da je prva cura odustala i na red dosla ponudacica vise cijene ali opet sam joj prodala po onoj koja pise.. dobar i glup ista je stvar [:hihot]
2015 06 07
pitajte mene [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 06 07
Imam osjećaj da su pojedine osim kaj su bahate i jako mutave... Često se pitam kak te osobe funkcioniraju u stvarnom životu... [:vrti]
2015 06 07
Baš cijelo jutro ubijam glavu razmišljajući o tome da li je problem napisati dva slova?! Ne razumijem i neću razumijet da je teško odgovorit na jednu poruku, a prijava 10 puta u roku jednog dana. Ruka će ti otpast ako odgovoriš na upit [:vrti] [:vrti] [:vrti] A da ne govorim o tome kad si u dogovoru za zamjenu, pa ne dobiš odgovor više niti išta slično. [:frustriran] Mislim stvarno bi trebalo ovdje malo reda i discipline pojedincima pod hitno!
2015 06 07
Visu cijenu sam ponudila jer je cura trazila ponude, a ne jer mi je dosadno i idem trolat ljude
2015 06 07
Meni se to dešava stalno i jednostavno ne mogu vjerovati! [:sokiran] U 50% slučajeva kad imam bilo kakvo dodatno pitanje u vezi artikla odgovora nema. Kad pošaljem poruku gdje odmah tražim broj računa, skroz druga priča... Da, naravno da treba pustiti i tražiti dalje, ali ponekad nije lako samo tako nać stvar koju tražiš i onda me nejavljanje prodavačice užasno iživcira [:frustriran] Ne, stvarno ne kužim, ali svakakvih nas ovdje ima (kao i u stvarnom svijetu, jel) pa je to valjda odgovor [:tuzan]
2015 06 07
dobro si napisala mysecretgarden, ima nas svakakvih i ovdje i u stvarnom svijetu ali sve nekako mislimo da je svakoj cilj ovdje izaci u susret kupcu i prodati stvar... svako je drukciji,netko ce nudit vece cijene netko nece, netko ce odmah mjerit netko nece uopce... evo iskreno,meni je problem slikati kad dodem umorna s posla pa jedva cekam skinut se u nesto komotno nije mi bas zgodno slikat u stvarima koje mi ne stoje jer je to razlog prodaje ali onda kazem da priceka dan-dva dok posaljem sliku da me uhvati volja za slikavanjem :)
2015 06 07
ma nije problem ni pričekat ali reci onda pa bar znaš a ne da te ignorira u potpunosti [:ljut] hahahah Winxica možda ti se javi ove zime pa ti ponudi kaput [:hihot] [:hihot]
2015 06 07
ja mjerim ko budala i onda ne žele ni javiti da im ne odgovara [:frustriran]
2015 06 07
Gabi [:smije] [:smije] Našla sam ja još bolji i ljepši kaput...i ostvarila suradnju sa prekrasnom curom... Tak kad prođe ono prvobitno razočaranje , shvatiš da ti takve samo naprave dobro debelue uslugu... Puno bi se cura trebalo kultivizirati i spustiti sa planine... [:hihot] i ne očekivati da se oko njih skakuće..
2015 06 07
Winxica a ne ne mi njih ne razumijemo- njihove su stvari tolko bolje i mi bi im se trebale javljat dok ne popuste i napokon nam prodaju svoju stvar [:smije] [:smije] da al na kraju uvijek tako ispadne nađeš bolju stvar od bolje curke [:hihot]
2015 06 07
1 2