Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Profesionalno sminkanje - preporuka

Molim preporuku za profesionalno sminkanje, netko tko lijepo sminka, da te 'transformira' ali ne da bas zabetonira [:smije] Na podrucju Zagreba i da molim odmah recite i cijenu [:poljubac]
2015 06 11
Bela makeup, 300 sa umjetnim trepavicama, 250 bez, pogledaj joj fejs :)
2015 06 11
Marcela, Anika vizažistica i frizerka, najbolja na svijetu. 250 s trepavicama, 150 bez njih.
2015 06 11
Bela make up!
2015 06 11
Moja frendica sminka, cijena po dogovoru, ovisi o tipu make up-a i ne koristi flormar, kineske ebay trepavice i sl smeca ko ostale cure koje su kakti "sminkerice" [:jezik] samo urban decay, inglot, mac, red cherry, ardell itd koga zanima, neka se javi u inbox pa proslijedim kontkat [:smijesi]
2015 06 11
Marina Mamić,mene je šminkala za vjenčanje...odlična je! 200 kn je šminkanje...
2015 06 12
marina mamic koristi flormar, ne bih joj dala 50 kn za rad s takvom kozmetikom, kamoli 200 [:smije] [:smije] [:jezik] svaka cast nekome na trudu i strucnosti, ali naplatiti tolike pare i onda koristiti essence i sl je apsolutno bezobrazno, kao da platis zubaru cijenu bijele plombe, a dobijes socijalnu [:jezik]
2015 06 13
Nemam preporuku, imam samo negativno iskustvo: Marija Butković (Zagrebačka Dubrava). Žena mi je zabetonirala nos tako da se sve ljuštilo s njega na kraju šminkanja (stavila je sloj tekućeg pudera, pa sloj pudera u kamenu, pa opet tekući, pa puder u prahu). Podočnjake mi uopće nije pokrila s ničim. tj, stavila je tekući puder koji nije ništa pokrio. Morala sam je tražiti da stavi korektor jer sam tek po završetku šminkanja vidjela da imam crnilo ispod očiju. Ovo je bilo šminkanje za svadbu... Nikad više.
2017 08 24