Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Tražim apartma

Pozdrav e ovako, mi smo 4 generacije i svaka od nas ima neke zahtjeve : -Prabaka: Plaža mora biti blizu, okoliš i apartman mora stvarno biti lijep i čist. -Baka: Po mogućnost namještaj ne smije biti prestar, trgovina koliko toliko blizu. -Ja: Pristupačna kuhinja, pošta ili bankomat(ali nije od važnosti), u blizini neko mjesto za izlaske (nije opet važnosti) ili šetnju s obitelji. -Dijete (3 god) :Klima za svaki slučaj. Nas 4 htjeli bi smo iznajmiti apartman u kolovozu na deset dana, ako može i više. Gledajući ponude, spremne smo platiti najviše 50 € po danu. Svakako za niže ponude dolazi u obzir i više dana. Prilikom javljanja u inbox pošaljite: slike apartmana, link web stranice (ako posjeduje), te termin koji nam možete ponuditi. Unaprijed hvala! [:kesi] P.S. Spasite me, molim Vas , zahtjevnih želja [:frustriran]
2015 06 12
pratim [:zaljubljen]
2015 06 12
evo nudim smještaj na www.grscica.net [slika:570d6c34-731f-444e-b02e-15f8196f9717] Imamo i last minute cijene pa se javite u inbox
2015 06 15