Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

one koje ne nude popuste,akcije i sl.

s obzirom da svakih 5min skace tema u kojoj se reklamiraju one koje nude popuste,akcije, aukcije, rasprodaje, sve po 10kn, 5 stvari za 50kn itd. ja nikad nisam otvorila temu da se reklamiram (do sad) jer ne nudim popust, ne snizujem cijene i nije ukljucena postarina, i nemam nista jeftinije od 20kn [:kesi] pa se slobodno ovdje mogu oglasit one koje ne nude popuste i akcije [:smije]
2015 06 13
e neeeeee dam, i kad spustim ne zele.. e pa neces razbojnice :P imam al ne dam, hahah :) radije cu ccekat 5 godina da prodam, nego da me netko zajebava, dosta su me veslali :P * jednom me jedna trazila popust i bespl. postarinu, i ja joj dam.. i slj. put ja od nje kupujem, veli ma nema sanse ne moze.. eto, ne dam se vise zajbavat :P
2015 06 13
Ja ne nudim nikakav popust ni akciju i kod mene su cijene fiksne pa, cure, navalite. [:smije] [:hihot]
2015 06 13
ni ja ne nudim popuste vise jer sam vidjela da bolje ide prodaja kad nista ne nudis [:smije] ovak bi svi samo zamjene [:hihot]
2015 06 13
..pridruzujem se.. [:smije] [:smije]
2015 06 13
Evo me! Super tema! [:hihot]
2015 06 13
Ja želim u raj i dajem popuste, sta god. ponekad honorarano podizem i spuštam rolete, pa javite se.
2015 06 13
pratm ... samo ... sve pratim..... [:smijesi]
2015 06 13
eto onda ni kod mene nema ni popusta ni akcija ni sniženja, možda sad nešto prodam, ali ne znam da vratim cijene sad na staro il sta :D
2015 06 13
ni kod mene nema haljina po super cijenama za koje smo fulale veličinu!!!!!!!!! [:place] [:hihot]
2015 06 13
Ja sam nova na krpicama, al već sad vidim da je ovaj forum komedija teška [:kesi] Svaka čast za ovu temu hahahaha
2015 06 13
Kad nećeš dobit paket ili viledu umjesto prade, bit ce ti manje smiješno. ali uglavnom je extra, dobro nam došla [:smijesi]
2015 06 13
hehe drago mi je da vam se tema svida.. [:smije] parodija je na konstantne oglase na akcije i popuste kojih je stvarno previse.. [:frustriran] laganini dobrodošla, kao što ti je nikolet00 rekla,ubrzo ce ti biti manje smjesno.. [:hihot]
2015 06 14
Eto me [:hihot]
2015 06 14
POgledajte kod mene [:zaljubljen] [:smije]
2015 06 14
1 2