Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Rukotvorine /

Drvene rukotvorine, žene i alat

Već mi se neko vrijeme po glavi mota ideja i ozradi drvenih rukotvorina, zbog čega bih morala koristiti alat ( pilu i brusilicu). Mislila sam angažirati nekog da mi ispila drvene komade, ali više me vuče ideja da se sama okušam u tome , jer bih tako mogla oblikovati ideju u hodu. Zanima me je li koja od vas koristila alat tipa ubodna pila i brusilica za drvo [:smije] , je li teško rukovati ili je to zbilja jednostavno kao na reklami. Hvala [:hihot]
2015 06 13
Ja bih si prije ruku odrezala nego dasku [:smije]
2015 06 13
Nije komplicirano, ali treba prakse. Postoje alati namijenjeni hobistima pa nisu tako glomazni.
2015 06 13
Samo gledam kakve stvari radi naša Ezrica i zapitam se s čim [:zaljubljen] Sama imam ne dvije, nego osam lijevih ruku i divim se svakom tko može nešto sam izraditi [:sramezljiv] Da pitaš neku od naših divnih kreativki koji alat koriste, sigurno će ti pomoći [:smijesi]
2015 06 13
maJa2015 [:hihot] [:hihot]
2015 06 14
Ma ništa lakše,samo treba volja,a kasnije ćeš uživati.Niko ionako ne može napraviti ono što ti imaš kao viziju u glavi,osim tebe same.Zato samo kreni i neće ti biti žao! [:zaljubljen]
2015 06 14
bojim se te ubodne pile [:hihot] , brusilica mi se čini laka ( ima nekakav model kao pegla) . [:hihot]
2015 06 14
nije ta ubodna pila tako komplicirana [:zaljubljen]
2015 06 14
Ako te strah ubodne- kupi si onu malu pilu ta tehnički i fino old school ziga-zaga 3 dana [:smije] [:hihot]
2015 06 14
Imam tu za tehnički i jučer slomila komad drva. To ničem ne služi. [:smije] www.conrad.hr evo tu pogledaj pile, dobar im alat i jako su uslužni. Nije ubodna cirkular za trupce, neće ti ruku odrezat. [:hihot]
2015 06 14
Hvala svima, Come Stai , je li ti izrađuješ nešto od drva, pilaš i tako to?
2015 06 14
Lijepo, super ideje !Ja sam mislila malo pilati, bojati drvo , malo se bojim te pile, ali mislim da ću se prihvatiti..
2015 06 14
Lemilica je recimo jako vruća, ipak pali drvo na dodir. Znala mi je padati, spalila sam stvari slučajno, ali eto, spraksaš se. Tu je vrijeme na tvojoj strani. Ne žuri, kreni s jednostavnim stvarima i mirno. Vjerujem da ako progulaš ćeš naići i na neke zaštitne rukavice da si olakšaš. :) Sretno! Podijeli s nama kada ćeš biti gotova ;)
2015 06 15
Zapravo , sve mi se čini tako jednostavno, reži-brusi, nikakve zahtjevne linije. A sebe poznajem , tako da znam da ću to morati realizirati čim mi se počelo motati po glavi . [:smije] Još da izaberem alat [:hihot]
2015 06 15