Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kako dokazatii

Znači, dogovorila sam zamjenu s curom, pošaljem joj, i moja najveća greška da slučajno bacim šifru, ženska je otišla do tiska i nije joj stiglo nakon 6 dana.. A poslala sam joj! Što napraviti? Jel mogu oni s tiska provjeriti?
2015 06 18
Slijedeci put uslikaj sifru mobitelom, pa slobodno gubi. Ja sam smotana i znam da sam smotana ergo odmah uslikam, dok sam jos u tisku.. Sad najbolje nazovi tisak i pitaj njih..
2015 06 18
Nazovi u tisak centar I pitaj za paket
2015 06 18
jesi li preko neta radila ono za podatke za slanje preko Tiska? ako jesi na e-mail trebaš dobit i šifru paketa,a mogla si i njoj poslati šifru paketa,pa je mogla i ona provjeravat...ja uvijek pošaljem i onoj drugoj osobi šifru za svaki slučaj :)
2015 06 18
Lina2808 sta to preko neta? Ma bacila sam slucajno sifru i nisam ni slikala ni niš, a znam da sam joj poslala, al eto, moja greška Nazvat cu tisak centar pa cemo vidjeti Hvala cure [:poljubac]
2015 06 18
nazovi tisak i to je to, centralu, u zagreb!
2015 06 18
Ma nazoveš tisak i sve riješiš
2015 06 18
Ako si to bacila a njoj se paket izgubio mozes se slikat [:tuzan]
2015 06 18
Preko njihove stranice na internetu možeš sama napraviti nalog za slanje paketa,i ako ostaviš svoj e-mail na njega ti stiže šifra paketa,to ti bude korisno ako slučajno izgubiš taj papirić što ti da teta što prodaje na kiosku [:smijesi]
2015 06 20