Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

prestanak pusenja

Probat cu s magnezijem.. i ja sam isto pomislila da je tlak [:frustriran] [:tuzan]
2015 06 19
Mučnine i vrtoglavice su normalna nuspojava. Tijelo je naviklo na dozu nikotina bez koje je naglo ostalo i to je šok za organizam kao i kod svake druge vrste ovisnosti kad naglo prestaneš. No zaboravi flastere,žvakače i ostale supstitute jer oni samo produžavaju ovisnost. Ovako će nikotinska kriza biti jača no kraća i ubrzo ćeš biti ona stara.
2015 06 19
Izmjeri tlak,vjerovatno je niži, to je također normalno. No nizak tlak ćeš najbrže dignuti sa kriškom svježeg paradajza doslovce umočenim u sol. Pij dosta vode. I već spomenuti magnezij.
2015 06 19
Ja sam pušač četrdeset + godina...svaku večer prestanem pušiti...ili bar pred jutro.Nemam nikakvih nus pojava.... [:smije] a sad za ozbač...kapa dolje..bravo draga!!! [:poljubac]
2015 06 19
Slažem se manna0405 za ovo sa žvakama, flasterima i sl. Nema do odvikavanja "na suho". [:smijesi]
2015 06 19
Ne trebaju mi ni flasteri ni zvake samo da prodju te nuspojave. No odlucna sam ne zapalit vise.. najbolje mi je kad me zena u konzumu na blagajni pita trebate jos nesto.. a ja ponosno kazem nista.. i ustedim 25kn [:zaljubljen] [:kesi] [:smije]
2015 06 19
E da, a najbolje od svega je kad si zbrojiš sve te novčiće i isplaniraš što ćeš si kupiti za npr. godinu dana [:kesi] . To mi je najdraži dio kod odvikavanja
2015 06 20
dnevno 30kn je mjesečno 900kn, a godišnje je 10.800 kn uštede na "samo" jednoj kutiji cigareta dnevno nakon godinu dana možeš ići na Karibe [:hihot]
2015 06 20
Kaže prijateljica (inaće ne puši već nekih 5 godina): "Prestala sam, ali kad sjednem s tobom na kavu, toliko bih zapalilaa" Ali drži se mala, ne posustaje, svaka joj čast. I tebi želim isto takvu odlučnost [:zaljubljen] Valjda ću i ja jednog dana uspjeti.
2015 06 20
1 2