Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Solarij pomoc

Prije svega, znam i sama da je solarij stetan i da je najbolje ne imati posla s time, ali u petak idem na put u puno toplije krajeve i kako nema sunca u Zg nisam se mogla posuncati, a voljela bih malo pripremiti kozu i dobiti boju kao podlogu. Imam normalnu svjetlu kozu, a na moru potamnim jako u brzom vremenu dakle koza mi nije pretjerano osjetljiva. Sto preporucate koliko puta da odem i po koliko min? Je li dosta otici jednom na pet min i jednom na 7 min u stojeci?
2015 06 21
Otiđi u solarij dva puta po 10 min, to stigneš do petka, neće ti ništa biti. Presudno je samo uvijek njegovati kožu. Za more si nabavi nešto prirodno što sadrži shea maslac, mrkvu i kokosovo ulje za brzo tamnjenje a ujedno i zaštitu, imaš takvih preparatića i tu na krpicama koje prodaju curke koje se baš bave time i osobno izrađuju. Sretno i ugodan provod!
2015 06 21
Budi kratko u solariju i neće ništa biti, slažem se s Maja1505 [:smijesi] i sretno, uživaj u toplijim krajevima [:poljubac]
2015 06 21
LoveShopping, svrstala si me u kravice ( 15.5), a ja blizančica ( 25.5.) [:hihot] [:poljubac]
2015 06 21