Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Budva - Crna Gora

Idem ovo ljeto u Budvu pa me zanima jeli tko bio, šta treba obavezno viditi, kakve su cijene i slično [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 06 22
Top hill super za izlazak ali i cijene su dosta visoke, pođi malo do kotora ali i u sv. Stefan, tamo je bas lijepo.
2015 06 22
I ja idem ovog ljeta u Budvu [:zaljubljen]
2015 06 22
Iva hvala, sad sam vidila da jedan dj nastupa datuma kad sam tamo [:zaljubljen] [:zaljubljen] LoveShopping kojim povodom?
2015 06 22
Bila sam prošle godine u listopadu i oduševila se plažom, mislim da se zove Mogrenj, svakako idi tamo na kupanje, divna je plaža, a i more je bilo čisto što s gradskim plažama nije slučaj. Što se tiče izlazaka, bila sam malo izvan sezone pa nije bila baš neka ponuda. Čini mi se da ima dosta cajki, što mi se ne sviđa.
2015 06 22
Ajme savrseno!!!! Bila sam tocnije u Sutomotu, malo ispod Budve, znaci jednostavno divno, nemogu opisati rijecima, drukcije sve, od mentaliteta nadalje i bas sam jako zadovoljna gradom a i ljudima [:kesi]
2015 06 22
vane2101 dečko me odlučio izvesti malo [:hihot] [:poljubac]
2015 06 22
zanima me gdje je dobra klopa, klub je prvi otkriven već [:hihot] i kako se cijene kreću?
2015 06 22
mene cure zanima gdje ste smjestaj nasle i to, mi ove godine nesta planiramo,pa bi nam dobro dosle preporuke [:smijesi]
2015 06 23