Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Juraj Zigman

Dizajner u cije sam kreacije zaljubljena. Zelim si priustiti jednu haljinu. Ima li itko iskustva s kvalitetom?
2015 06 24
Odlična kvaliteta svega, ja sam jako zadovoljna [:zaljubljen]
2015 06 24
Ja, vrhunski covjek , normalan prizemljen, iako je Rijecanin haha, salim se. Haljine ekstra kvalitete mada se po meni vise izlizao taj njegov stil s trakama. Al imam 2 njegove haljine kisobran korzet i tako.. Super sve samo mi je malo out posta .. Vec vidjeno.
2015 06 24
Poslala u inbox sliku ;-)
2015 06 24
Al definitivno bolji od elfsa koji su meni toliki trash a o kvaliteti odjece da ne pricam. Ajme majko. Pernata jakna preko 1000kn katastrofa, majice ajme ajme . Ma uzas a totalni kic s onim zvjezdicama
2015 06 24
zigman je puno zreliji i nije tip elfsa. ne mogu se uspoređivati uopće :) vratila inbox :) ps. hvala mmm3010
2015 06 24
Elfsi pretjeruju, kvaliteta nula bodova, npr one obične majice s printom su po 300, 400 kuna, a njih izadju možda 30 kn.. A haljine za maturalne 9000 kuna [:sokiran] [:sokiran] Meni se baš sviđa što Zigman ima te trake, ostaje vjeran svome stilu, a ne mijenja ga svaki dan kao neki, kako bi se priklanjali trendovima. Ugl, Zigi - omjer kvalitete i cijene je skoro pa realan
2015 06 24