Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Obožavaaaam....

kada korisnica u opis " o meni" napiše da je isključivo za prodaju, a onda artikl označi da je za zamjenu... Ne znam podivljam li više na to ili na krivo tagiraju pa tražilica izbaci sve osim onog što tražim... [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2015 06 25
Potpisujem [:pospan]
2015 06 25
Ako je artikl stavljen prije vise mjeseci, mozda je cura u medjuvremenu skuzila da ipak nece zamjene, a zaboravila je da je tako oznacila oglas ili je prije sve tak oznacavala pa joj se ne da mijenjati 50 oglasa. [:smijesi]
2015 06 25
relax [:zaljubljen]
2015 06 25
laskshimi cuvaj živce ,draga trebaju ti. [:kesi] [:kesi]
2015 06 25
@elizabeth1, palo mi je i to napamet, ALI artikli su stavljeni uglavnom unazad dva, tri dana
2015 06 25
curke... samo opušteno.... [:kesi] pa pravila i postoje zato da bi ih se kršilo [:hihot] [:poljubac]
2015 06 25
Mozda joj je postavljala sestra ili netko tko se ne zna skroz sluziti krpicama.. Ugl se vodi po 'o meni' ili se javi , opiši situaciju i pitaj je jel je ili nije. I uživajj u lijepom artiklu, kupljenom ili zamjenjenom [:poljubac]
2015 06 25
ovako se ja osjecam kad citam jutarnji i onaj net.hr ne znaju hrvatski jezik pitam se koji su faks i kako ti zavrsili [:jezik]
2015 06 25