Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Nije mi jasno...

Zasto masu cura neželi primopredaju? Netko otima krpičarke po cesti? [:vrti] Jer ako da mogo mi je netko rec da iskljucim i ja primopredaju kao opciju [:smije] Mislim, zar je veca fora platit tisak 15kn za slanje na tisak 2km dalje? [:sokiran]
2015 06 25
nemaju vremena,nekoliko puta su dozivjele da nitko ne dode,nije im potrebna primpredaja jer imaju dovoljno kupaca i bez toga,neki drugi razlozi... neki ljudi rade primopredaju 50m od kuce radi onih koji ni ne dodu na primopredaju nevjerojatno sto se sve prodaje s kucnog praga...od igle do lokomotive, pogotovo neke lomljive ili glomazne stvari,tehnika...
2015 06 25
ja radim primopredaju samo u svom dijelu grada.... Na druge dijelove, ja jednostavno nemam vremena....
2015 06 25
Neke ljude je sram kupovati rabljenu odjeću pa to rade samo u anonimnosti svoga nicka. Malo je ovdje onih pod imanom i prezimenom kao ja [:smije] S toga, samo izvolite u "moj dućan", ja ću rado doći u Vaš kvart da ne morate nigdje ići ni platiti dostavu [:smijesi] Naravno to vrijedi za Zagrebačku županiju [:kesi]
2015 06 25
Mislim da ne rade primopredaju jer uvijek postoji mogućnost da nešto ne kupiš, ovako kad uplatis gotovo je...
2015 06 25
Ja isto mislim zbog anonimnosti..
2015 06 25
mislim ne kužim kako to mislite zbog anonimnosti...? bed vam da se kao Pero Perić nađete sa nekim a taj vas ne prepozna a nije vam bed da date podatke za uplatu nekom XY na moje krpice koji vas također možda pozna [:sokiran] Ne kužim poantu.... Prepoznavanje na primopredaji je ravno kao i ono kada visibabi123 (naprimjer) koja vam kaže pošaljite podatke a vi joj pošaljete i tada ona shvati.... ej prijo pa mi se znamo.....
2015 06 25
na njuškalu su na početku kad je bilo svega oko stotinjak oglasa neki znali tražit da im se plati dostava u iznosu cca 10% vrijednosti predmeta kojeg su prodavali [:vrti] pa umjesto da je netko sav sretan što će netko kupiti stvar od njega za par sto kuna još mu nabije i "troškove dostave", šipak gratis,a ne popust ili dostava gratis možda zato jer nije bilo puno konkurencije, druga vremena kad su ljudi imali para i kad nije bilo puno nezaposlenih, lakše se prodavalo, kupnja je bila sigurna i mogli su birat kupce [:znoji]
2015 06 25
Ja sam uvijek imala lijepa iskustva s primopredajama [:zaljubljen] . Bez veze mi je bacati novce na poštarine ako smo već u istom gradu i istom kvartu. Uglavnom bi cure kupile, a nekad je bio dogovor za probu pa nije pasalo i opet sve 5 [:zaljubljen] . Za sada nitko poznati [:hihot]
2015 06 25
Većina zbog anonimnosti. A ima i onih koji jednostavno nemaju vremena dolaziti u neki kvart grada i onda još čekati, lakše im je usput u poštu ili tisak. Volim primopredaje pogotovo jer onda stvarno kupiš artikl po povoljnoj cijeni ovako moraš doti još cc 10-20kuna.
2015 06 25
A što se tiće moje zadnje primopredaje, mogu reći da mi je prisjela. Kud sam išla sa djetetom i to pješke u određeni dio kvarta cc 30 minuta tu mi je 10 minuta prije nalaska (da se razumijemo već sam bila na dogovorenom mjestu jer sam morala zbog male kreniti ranije) javila da ipak ne stigne. Vrh je taj što smo odgodili za sutra, opet kad njoj odgovara da bi ona napisala opet malo prije pronalasaka da ne može. Činjenica je da je mogla odmah napisati da nema vremena za primopredaje i poslati poštom. Artikl joj i dalje stoji u prodaji. [:tuzan]
2015 06 25
meni piše primopredaja u mom kvartu, isto samo zato zbog dvoje male djece koje ne mogu vući sa sobom posvuda i onda da još netko i ne dođe [:frustriran]
2015 06 25
Ja često nemam vremena pa mi je teško dogovoriti vrijeme kada oboma paše, ali maksimalno se potrudim pa čak ako nikako drugačije odem i na kućni prag da nekome donesem nešto što bi kupio [:sramezljiv] A [:sramezljiv] Luđakinja [:hihot]
2015 06 25
Sve je to u redu i svako moze bit u guzvi, mozda ni ja nekad necu imat vremena ali necu radi toga naglasavat velikim slovima i usklicnicima da primopredaje na radim. Ako ne stignem jednostavno necu ic taj dan mozda ni taj tjedan.evo recimo, ja nisam doma 4 dana u tjednu, tad nemogu do robe nit slat nit obavljat primopredaje, al se ne svadam sama sa sobom na profilu radi toga [:jezik]
2015 06 25
Meni su primopredaje uvijek super jer možeš povezati ime sa licem! A to da zbog anonimnosti neće je suludooo!!! Ne znam zašto toliki bauk oko secon hand-a [:sokiran] Isto tako, kad je netko za primopredaju, meni je to znak da nije prevarant (možda se varam jer stvarno nisam imala loših iskustava). Kad bi ja išla k nekome na prim. i taj se javi u zadnji čas da niš od toga ili se uopće ne pojavi, popizdjotel bi! Zato radim primopredaju samo kod sebe u kvartu jer još k tome radim i imam dvoje klinaca i ne stignem. Ovak kad ti netko i otkaže, nikome ništa! Njegov bed, propustio je moju super robicu [:jezik]
2015 06 25
1 2