Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

ajme meni nije mi dobro

razbolim se kad vidim da amisu majicu prodaje za 90kn a totalno nova u NY kosta oko 79 ili je trenutno na snizenju po 39. [:vrti]
2015 07 04
Ma općenito se ovdje pretjeruje s cijenama, ja sam navikla i ne opterećujem se, protiv toga ne mogu [:hihot]
2015 07 04
taman mislila napisati popij jeger,da mi h... m... ima 50? trava ,jedna će ti pomoć... [:smije]
2015 07 04
Ili ono kad su prodavaci bahati pa si uskrate zaradu. Novcanik kosta 50 kn, cura je iz Zg. Ja: Heej.... Dopada mi se ovaj novcanik. Moze li ikako za 40 kn, primopredaja na crnomercu i stanu li novcanice tako da se ne guzvaju. Ona(copy-paste njenog odgovora) : stanu. Nemoze za 40 i crnomerec mi je drugi kraj grada tak da ne. Iskreno? Kupila bih ga i za 50 i otisla na neko drugo mjesto za primopredaju ali na ovo nisam ni odgovorila koliko me sokirala njena bahatost. Okej, ostala je bez 50 kn :D
2015 07 04
Kod mene maloprije bila žena u butigi čitaj pretrpanoj sobi, probala, izabrala, dogovorile turbo popustljivu cijenu i ja prezadovoljna [:zaljubljen] Neke stvari koje je vidla uživo u oglasu ne bi ni pogledala [:smije]
2015 07 04
Lizzy meni to nije bahato, uvjetovala si joj mjesto primopredaje, e to je bahato [:znoji] Ne spušta cijenu, takvih je tu milion
2015 07 04
Pitala sam moze li primopredaja na crnomercu? Kak sam bahata. Isuse omggggg.
2015 07 04
Ne znam , žena ti je napisala tak kak je, ne ide joj se na drugi kraj grada i to je u redu, ja nikad ne pitam u prvoj poruci primopredaju u mom kvartu, to je do prodavača ako uopće hoće primopredaju- a hrpa ih neće, da veli gdi mu paše. Ak tebi ne paše, plaćaj poštarinu ili se prilagodi. I još si tražila 25% jeftinije odmah na prvu, moraš malo obraditi [:smije]
2015 07 04
Baš sam bahataaa joj uzas , moja se bahatost vidi iz prilozenog [:hihot] Ne radi se o spustanju cijene ako sam ti sad rekla da bih ga i za 50 uzela? Mogla je reci 'Na zalost ne spustam cijenu.' Ili tako nesto a ne ovako.... [:poljubac] [slika:fb8fc5c2-0fed-48cb-b300-85964bc9a6eb]
2015 07 04
a bogme si bahata.stalno se žališ po forumu.nedavno si otvorila temu kako te smataju cure koje uvjetuju cijenu,a sad ti to radiš. i sama na taj način odgovaraš curama,a kad netko tebi tako odgovori onda je on bahat..svašta. i o meni ti je bahat,sad jesi pa nisi pa opet jesi za zamjene no samo ako ti se nekaj svidi..hmmmm,a ostali se mjenjaju za ono kaj im se ne svidi??? cijene su ti prenapuhane,a drugima se smiješ....ajme meni pa daj kreni od sebe onda popuj drugima.... svako malo otvaraš teme i pljuješ druge cure,jer ti je neka BAHATO odgovorila na poruku..uostalom da si htjela za 50,onda si mogla odmah napisati. možda cura dobije milion takvih poruka pa joj dop... ti si rekla kako ni ne odgo. na takve poruke...
2015 07 04
Jedina tema koju sam otvorila je ona kad me cura prevarila [:poljubac] U o meni mi to ne pise, pricas gluposti dragaaa [:poljubac] Osim toga, cijene mi napuhane?? Prodala sam curi 3 artikla za 110 kn sa preporucenom pt, kosulje su mi po 30-40 kn. Cijene su mi dosta niske i jos nisu fiksne. Kad pocnes stavljat svoje artikle vidjet cemo po koliko ces ih staviti, do tada.... [:smijesi]
2015 07 04
Matilda ne laži, nikad nisam rekla da neodg na takve poruke, bas volis izmisljati hjoooj
2015 07 04
dosta vas dvi!!! [:boji]
2015 07 04
..u NY majice 39,00 kn..a ima i po 19,00... [:smijesi]
2015 07 04
eto vidis :D ma ne smeta mi al je stravično. nebi da NY od njih otkupljuje robu [:hihot]
2015 07 04
1 2 3