Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

ajme meni nije mi dobro

a najvise od svega me zivcira stvaraje klanova s tim pusama..stavila si post na forum, svatko ti moze dat odgovor i rec svoje misljenje koje se nece uvijek podudarat s tvojim..ja samo kazem da bi i mene malo nazivciralo trazenje da ti se snizi cijena i jos da ti se dode pred vrata :D to je dobronamjerna kritika, nista drugo.
2015 07 04
Meni isto smetaju cijene na ovim Krpicama. Npr trazila sam max factor puder koji inace kosta 100 kn u ducanu na krpicama.nadem neka zenska prodaje za 90 kn.zanimalo me pa sam otvorila profil. Slike s neta,koristen puder prodaje za cijenu novoga u ducanu.sa postarinom bi me kostao vise od novoga oz ducana [:sokiran] Znam da su neke stvari koje su kvalitetnije vise i kostaju,ali sta je pretjerano pretjerano je.
2015 07 04
Daj kakvi i klanovi, to je cista ljubaznost, sto, sad ni to ne valja? Naravno da da, ali ovo Matildino nije bilo misljenje nego napad, vrijedjanje i laganje [:smijesi]
2015 07 04
Istina je da ima dosta artikala s preskupim cijenama, ja kad naiđem na nešto takvo samo se nasmijem i idem dalje. A nema većeg gušta nego kopat kopat pa iskopat nešto fantastično za male novce [:zaljubljen] Nije mi jasno samo jel itko kupuje te preskupe kopije? Pa većina kupaca valjda ima osjećaj za to koliko nešto vrijedi.
2015 07 04
Evo baš razmišljam, mislim da je najskuplja stvar koju sam kupila na krpicama bila 100 kuna, a i to je bila iznimka jer su mi u pravilu sve kupnje bile oko 50-60 kuna. I sve te stvari su bile nove ili ko nove i da su u dućanu koštale bi bar 200tinjak kuna sigurno. Ma ne treba se živcirat oko visokih cijena, kad ima moooore predivnih i jeftinih stvari ovdje, samo ih treba pronać :)
2015 07 04
da napad jer sam rekla kako si bahata i kako o meni ti je bahato i kako se stalno reklamiraš .ne ,nije uopće bahato. najbolje su mi one koje kad im nejdeš niz dlaku i ne slažeš se apsolutno s njihovim mišljenjem se vređaju. i kako se stalno žališ na druge,a ne gledaš sebe... joj daj odrasti i spusti se na zemlju. znači ti smiješ za druge reć kako su bahate,a netko ne smije tebi....
2015 07 04
Ja se stalno reklamiram? Dobro, jesi ti bolesna? Napad je jer LAŽEŠ. Govoris kako mi u o meni pisu stvari kojih tamo nema. I na pola stvari nisi odgovorila. Hajde maco reci, po čemu su moje cijene prenapuhane? Sigurno je puno platiti 3 para hlaca 50 kn, dva prsluka za 55 , jelda? Ne, nego nisi ni pogledala profil vec si odmah isla pricati gluposti. Ali dobro, oprostiti cu ti jer si ocito neiskusna, vidim nemas nijedan artikl ni povratnu, dakle nista nisi ni prodala ni kupila... Vjerojatno zato jer sve cijene preko 10 kn smatras 'napuhanim' [:smije] Kakav FAIL HAHAHAHAHAHA
2015 07 04
a,da nema jer brzo izmjeniš o meni.ne kupujem jer je svaki dan tema kako su cure prevarene,profil sam napravila sa nadom kako ću nešto staviti i prodat,no kad vidim kako se neke vređaju kad im netko kaže kako ne želi sniziti cjenu i nać se di njim odgovara,ne hvala,a pol toga je zadnji škart kaj se prodaje. da reklamiraš se,,svaki dan otvoriš temu . za rabljenu no name robu mi je skupo platiti toliko da.... i da i dalje smatram kako si umišljena i bahata i treba te spustiti na zemlju. pozdrav i uživaj.
2015 07 04
O meni nisam mijenjala tjedan dana [:smijesi] Jel ti to meni govoris kako je moja roba skart? Bas da vidim sta ti imas za prodati;) Ti si zaista... Ogranicena, ne? Ne otvaram nikakve teme u smislu samoreklamiranja. Predlozila bih ti da odes na pregled mozga, ocito ti treba malena. Nije no name. Opet dokaz da profil ni otvorila nisi. Marke su H&M, zara, New Yorker itd vecinom... A joooj maco tebi je skupo, pa pogledaj tudje cijene tu pa o mojima govori! Zao mi te je:')
2015 07 04
Btw ja sam u zadnjih 3 tjedna tu 10 stvari prodala, to je ocit dokaz da mi cijene nisu velike. To sto je TEBI skupo ne znaci da je po opcem standardu skupo. Bas me zanima po koliko ces ti svoju odjecu staviti. I govoriti za moju mirisnu ocuvanu modernu odjecu da je skart.... Ako ti je to skart, zanima me bas sto nosis. Sigurno sve markirano i ultraskupo. Ma daj.
2015 07 04
Elizabeth,nemoj se zamarati previse I opravdavati.mislim da je riječ ovdje o trolu.pune su ih krpe.
2015 07 04
Jelda Majo? I ja sam pomislila na to. Vjerojatno neka tužna malena osoba koja mi se nista ne usudi reci preko pravog profila. Ona ce meni tako o odjeci govoriti... Zara haljinu za 85 prodajem a drugi tu za 200 a ona se meni usudjuje reci kako mi je odjeca smece i cijene previsoke... Matilda - jadna si, sto da ti kazem. Misli o mojoj robi sto zelis ali prodala sam 10 stvari u zadnja 3 tjedna, kao sto sam vec rekla... Toliko o visokim cijenama. [:poljubac]
2015 07 04
a pusti ga/ju kaj god da je... [:smije] ,još je ovaj I dobar kakvih sve ima I kaj pišu po forumu.nemoj se radi tog sekirati... [:kesi]
2015 07 04
Cure u pravu ste! Necu vise pustiti ovu podsmijeha vrijednu malu kreaturu da me provocira:) hahahaha tako je Majo, oni koji o trudnocama stalno teme otvaraju [:smije]
2015 07 04
1 2 3