Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

ajme meni nije mi dobro

Sorry sessi, ali kad prodajes 3 para hlaca za 50, dva sakoa za 55 i tako to, a netko ti svisoka komentira cijene, poludis... Sto bi ona, za20 kn?
2015 07 04
I ugl da, slazem se za cijene, bas mi je netko linkao di se za 120 podaje haljina s ebaya za 35 kn [:hihot]
2015 07 04
...inace ne kupujem u NY..danas slucajno usla...fini pamuk...69,00 kn...i ove su zgodne (39,00-19,00) ali za mladusne.... [:zaljubljen]
2015 07 04
nemoj se prepirat! svi imaju pravo na odredivanje cijena i na svoje misljenje o cijenama. ti se nebi trebala naci uvrijedenom. keep calm! tema je o tome kako je second hand roba ponekad skuplja nego nova.
2015 07 04
I jos laze ova bezobraznica o meni i izmislja , FAIL [:frustriran] A dobro, to svi znamo, bila je neki dan tema kako stikle za 150 netko za 500 prodaje
2015 07 04
Dobro dosta svađe, ajmo rađe bacite oko u moj pretrpani ormar, predložite cijene sami, žurno moram useliti muškog, nemam kud [:place] [:place]
2015 07 04
mene najviše smetaju LIKE stvari .npr.disimi torbe koje su u mulleru po 50,00kn,ovdje su 150 like desigual,a nema veze s vezom. Torbe koje su šarene I odmah su like desigual tu isto od 150 naviše,a na placu 40,00kn... da je bar kopija ,,ajde ali kad nema veze s markom.. [:frustriran] A I to kad se nošene stvari,pogotovo iz ny,c&a prodaju po istim ili skupljim cjenama nego u dućanu..
2015 07 04
Ja nisam doživjela taj odgovor bahat, nego u žurbi, cura je pokrila sve stavke nabrzaka [:zaljubljen]
2015 07 04
odgovor je bahat, ali s razlogom, i meni idu na živce ljudi koji uvjetuju primopredaju tamo di je njima najzgodnije..sori [:smijesi]
2015 07 04
Pitala sam 'moze li pp na crnomercu?' Dakle očito nisam uvjetovala, mogla je rec 'nazalost ne pase mi, pase li tebi na tom i tom mjestu?'
2015 07 04
a zasto ti nisi napisala "je li bi ti ikako odgovarala primopredaja na crnomercu, ako si u blizini, ako ne, reci gdje je tebi zgodnije?" vjeruj mi da si tako napisala ne bi dobila bahat odgovor. ne mozes ocekivat od drugih da se ponasaju onako kako se ni sama ne ponasas [:smijesi]
2015 07 04
Ali nisam ni napisala "Primopredaja na crnomercu." I jos sam':)' stavila na kraj i na pocetku je bio pozdrav dakle upit je pristojniji od njenog sigurno.
2015 07 04
Odgovor jest bio bahat. Možda zato jer je bila u žurbi, možda pošiljateljica ni ne smatra da je je bila bahata, tko zna. Necemo saznati. Nije joj uvjetovala primopredaju na Črnomercu. To je bio samo prvi prijedlog. [:sokiran] Barem ga ja tako nikad ne bih shvatila da sam dobila takav upit. [:zaljubljen] Jedino, mala sugestija, moožda da ne počinješ upad u inbox sa "heeej", to općenito nije baš od svih dobro prihvaćeno kao pozdrav. Možda ju je čak i to malo ras*izdilo? [:hihot] Ali sve mi samo nagađamo. [:pospan] Nemojte se svađati. [:smijesi]
2015 07 04
ali upravo si to i napisala "primopredaja na crnomercu", ma nebitno zapravo, samo kazem sta je mozda razlog takvom odgovoru, jer ocito je nesto nazivciralo u tvom pitanju osim ako nije bila u totalnoj zurbi pa se tako izrazila. mene heej recimo uopce ne smeta haha, sto ljudi sto cudi [:smijesi] necemo se vise svadati [:sramezljiv]
2015 07 04
Hvala Uljeshuro, hvala Bogu netko s pravom perspektivom [:poljubac] Nene, nap sam "Moze li primopredaja na crnomercu?:)'
2015 07 04