Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

problem sa logiranjem

ovo je od frendice profil, a ja imam problem jos od jucer, ne mogu se ulogirati sa fejsom, a na ovaj sa mailom mogu. jel ima jos netko isti problem?
2015 07 05
ima [:smijesi]
2015 07 05
danas krpe štrajkaju.probaj refreshat I obriši history I kolačiće pa onda opet,tako je meni upalilo.. [:smijesi]
2015 07 05
ja se preko facebooka nisam uspjela logirati ali jesam preko one druge opcije, korisničko ime/lozinka....
2015 07 05
ja se nadam da ce to cim prije rijesit..
2015 07 05
ja se logirala sad bez problema idete na zaboravili ste lozinku to stisnete upišete vaš e-mail idete na e-mail svoj da vam lozinku i korisničko ime tu i tako se ulogirate tako sam se sad i ja jel cijeli dan nisam uspjela se ulogirati [:smijesi]
2015 07 05
meni isto cijelo vrijeme steka i izbacuje [:znoji] [:znoji] glavno da znaju curama pokupiti pare, sto za istaknute oglase, sto za VIP clanarine, bome da sam na njihovom mjestu, zalila bi se! pogotovo ove s oglasima, ti njima platis za uslugu koju nitko ni ne dozivi jer ne moze pristupiti stranici [:ljut] [:ljut] [:vrti] [:vrti] [:vrti] strahota [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2015 07 05
lanazg,žalile su se cure i adminka je rekla kako ona tu ništa ne može.no javila je tehničaru. [:frustriran]
2015 07 05
mislis "tehnicaru" [:vrti] [:vrti] bas strasno, steta sto su prakticki monopolisti, bazzar i sminkericu ni ne dozivljavam buduci da tamo nema ljudi da postoji neka prava konkurencija, ne bi se oni ovako nemarno ponasali [:vrti] [:vrti] [:frustriran]
2015 07 05
tako je "tehničaru"..katastrofa je postalo ovdje.. [:boji] [:frustriran]
2015 07 05
nikakvih problema nemam, [:zaljubljen]
2015 07 05
Šminkericu..? [:sokiran] Što je to, može li link, lijepo molim. [:zaljubljen]
2015 07 05
uff, evo ni ja nisam mogla cili dan se ulogirat, uspila jesam ali ne preko facea već sam zatražila novu lozinku..
2015 07 06
Ljudi, ja sam jutros otvorila novi profil (moš mislit koliko mi se dalo mrdat to ponovo! [:vrti] ) ali u sred sam dogovora za kupnju i prodaju pa mi je neugodnjak jer 2 dana nema šanse ulogirat se fejsom!! neki mađarski ili svahili izbacuje, popizdila sam! sad sam se javila ženama pa nastavljamo... Ovo je vjerojatno jedno od razdoblja kad se najviše robe postavlja i trguje općenito, pa bi bilo lijepo da nam netko da bilo kakvu obavijest [:sokiran] lp
2015 07 06