Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Zašto nitko nije za zamjenu?!?? -.-

Pod ovim sam mislila zasto se ne odgovora na upite o zamjenama a zasto netko opcenito nije za zamjenu ah milion razloga [:hihot]
2015 07 06
Ja mislim da se zamjena nudi jer se nema novaca,, osobno,, takoder se zamijenim za nesto ako mi zapne za oko,zasto ne, nekad mi se dogodi da zaboravim odgovoriti,, ali trudim se odgovoriti,, [:sramezljiv] trenutno trazim neki epilator, tipa philips satinelle,da mu se da glava skidati i prati,, pa ako netko ima,, ponudite zamjenu! [:zaljubljen] [:poljubac]
2015 07 06
Ja uvjek napisem pozdrav ili ljep pozdrav pa ponekad ne dobijem ni odgovor..ili samo bahato napisu NE..malo kulture i s druge strane nebi skodilo...mozda tako i drugim curama pa vec izgubile zivce.. [:hihot]
2015 07 06
evo ja nasla jjedn predmet i zmaloil zenu z zamjenu mada joj u opisu pise da nije za zamjenu objasnila situaciju i bez problema je pristala. jos je uzela duplo jeftiniji predmet. naravno poklonila sam joj jos dodatna 2
2015 07 06
Kad vec je tema tu ,ima li netko kupace gace za deckica 10 g ...hvala [:smijesi]
2015 07 06
Najbolje mi je dok mi zena posalje upit za zamjenu,, a na profilu joj pise velikim slovima NISAM ZA ZAMJENEEE! -takvima samo odgovorim da joj pise na profilu da nije za zamjene,, hahaha, zlocesto [:sramezljiv]
2015 07 06
Ja osobno i nisam za zamjene, ali uvijek pogledam ako se netko javi... ono što me nervira je nekulturno bez pozdrava "zamijena" (piše se ZAMJENA) i hrpetina ????? ili kad napišu "zamjena, hitno mi je????"... na takve poruke se ni ne trudim odgovoriti... E pa molim, nije problem u ne-zamjeni, problem je u vašoj nekulturi.. koji put si mislim da bi takvoj ponudila knjigu bonton u zamjenu [:smije] [:smije]
2015 07 06
Ma ima ljudi koji žele zamjenu, evo ja sam jucer brzinski izmijenjala x za y s jednom dragom osobom i danas to već otputovalo
2015 07 06
Meni se javila jedna s 'o meni' nesto tipa: nisam za zamjene osim ako ju ja ne ponudim i onda svoje cjenim vise [:hihot] doslo mi je da pitam da li se nesto na to stvarno odazove [:smije] Ne smeta me pravopisna greska, nek mi napise 'bokič' ak hoce sam nek se vidi da je neki pozdrav, da je [:sramezljiv] kulturna i pristojna [:kesi]
2015 07 06
netko* odazove [:hihot]
2015 07 06
Ja sam definitivno za zamjene, i da se naći stvari, ali ne volim kad me traže neku lijepu stvar koju bi mlađi ljudi nosili, a u zamjenu bude samo nešto za starije ženske (50+), onda ne znam što odgovoriti. [:hihot]
2015 07 06
Pa neće nikoga ubit ako pogleda drugom u profil, ah joj neke su prelijene za to..te profile preskočim atletskim skokom, čak i ako imaju stvar koju bi kupila. Bolje ništa ne napisati nego imati tako odbojan opis profila.
2015 07 06
Djevojke, treba nauciti reci "ne"i isto tako nauciti dobiti "ne" kao odgovor [:smije]
2015 07 06
Mene ocajno nerviraju upiti 'zamjena?' Ili 'zamjena?:D' Ja na to odg 'kupnja?' Sto das to i dobivas. Tamara ako ti je napisala 'zam??' Trebala si odgovoriti 'kup??'
2015 07 06
Meriemica slazem se, meni se to staalno dogadja:(( A i najgore je kad odgovoris a si nis nisi nasao, jesu ki za kupnju a onda ne odg! Bezobrazno fujjj!
2015 07 06