Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Zašto nitko nije za zamjenu?!?? -.-

Ja sam uvijek za zamjene ako imate nešto iz mojih omiljenih. Na poruke odgovorim uvijek,možda ne odmah isti dan,al odgovorim [:poljubac] [:hihot]
2015 07 06
..da jesam za zamjene ako mi se nesto svidi...a isto tako odgovorim na svaki upit... [:smijesi]
2015 07 06
Elizabeth1 bas to..odes pogledas i pristojno odgovoris da nisi nista nasao i pitas jesu li za kupnju, jos im ja i ponudim nizu cijenu ali odgovora nema [:ljut] Ne zelim generalizirat al ovo je vise pravilo nego iznimka [:vrti]
2015 07 06
Chinchilla tak je.. I ja ponudin nizu cijenu i to lavovski nizu, npr suknja kosta 55 kn ja ponudin 40 s pt... Ili kad ispod artikla napisrm 'zamjena SAMO za bla bla i bla' i onda pitaju za zamjenu a nemaju te stvari-.-
2015 07 06
I nikakav odgovor je odgovor, zna sekoji, nije nista nasla, inace bi odmah skocila [:smije]
2015 07 06
Mene zanimaju knjige, materijali za šivanje, sandale (torbe sam nasla, hvala Bogu) [:vrti]
2015 07 06
swozie kakve knjige tražiš?,nisam za zamjene no dam za bagatelu..
2015 07 06
Ti napisi koje imas, vidi koje ja imam, mozda mozemo kaj zamijenit, posalji privat poruku [:smije]
2015 07 06
haa jooojjj ja ti imam kojih 200 knjiga [:smije] ,uglavnom beletristika..primjer-tračerica,ono carstvo crnog bodeža I sl... to sam se nadobivala za rđendane od frendica ,a nisu mi sve po guštu.. [:smije]
2015 07 06
Tablet u kombinaciji s krpicama je grda kombinacija, sorry [:place]
2015 07 06
i ja sam na pocetku htjela prodavat samo ali kad pogledam zasto se nebi mijenjala tako se oslobodim nekih stvari koje ne nosim a dobijem nesto sto mi se svida [:smije]
2015 07 06
Meni je najgore kad se dogovorim za zamjenu i onda od nje ne cujem nista par dana i nece zamjenu. Mislim, dali smo podatke za slanje i sve se dogovorili da bi na kraju odustala. A da ne pricam o kupnji, neki dan mi se cura javi da kupi Bershka haljinu i samo mi je poslala upit sa "Mogu dobit podatke?" i ja lijepo odgovorim da moze i dam joj broj ziro racuna i sve sto je potrebno da bi mi i dan danas nije javila. Glupavo i nekulturno, htjela sam ostavit negativnu povratnu ali vidjela sam da ima sve pozitivne i reko necu, mozda joj je nesto iskrsnulo, ali bi svejedno bilo u redu da je javila da ipak ne moze kupit artikl.
2015 07 06
1 2 3