Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pomoc pomoc pomoc

i nema povratnih?!?!?! [:ljut] kolko para si pljunula
2015 07 07
a joj, pa kud baš naletila na tu, nema nijednu povratnu....300,00 kn najmanje , ha? [:ljut]
2015 07 07
da znas za ubuduc. zara, airmax i air force se ne kupuje na krpicama osim ako prodavac nema jako puno povratnih
2015 07 07
Da, taman prije 6 dana smo se cule kada je rekla da su joj navodno cipele vracene kuci jer nije sigurna koje je ime upisala za slanje (ovo je moj profil a sestra je uplatila novce i sestri su trebale stici) i dakako izvlacila se kako ima dvoje djece i da ne igra igrice.. dok nikako nije bila za placanjem pouzecem iako bi tako bile obje najsigurnije a bila je za primopredaju, to ne razumijem primopredaju je htjela a prevarila je..
2015 07 07
330 kn, a znam da je riskantno takve stvari uzimati ovdje ali kada tih cipela nema ni u Osijeku ni Zagrebu ni Rijeci..
2015 07 07
ma ,sigurno bi joj nekaj iskrsnulo baš prije primopredaje...
2015 07 07
A sto se tice tih povratnih, bilo mi je sumnjivo ali i ja imam samo jednu iako sam kupila par stvari ovdje no do nedavno nisam ni ja znala za te povratne, malo novija sam tu i nisam cesto ovdje
2015 07 07
Okači i broj računa koji ti je dala. Sam link na profil ti ništa ne vrijedi. Bome, vatreno krštenje si imala, baš mi je žao. [:ljut]
2015 07 07
1 2