Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Radna akcija @NovaTV :)

"Voditeljica serijala Renata Končić Minea i njen veseli tim pomoći će potrebitim obiteljima, onima koje je sreća zaobišla. Nezaposlenost, siromaštvo, teška bolest ili smrt člana obitelji, okrutnom igrom sudbine može zadesiti svakoga od nas, a takvim obiteljima tim "Radne akcije" olakšat će život i darovati dom o kakvom cijeli život maštaju!" Jeste gledale u nedjelju? [:smijesi] [:zaljubljen] Moram reći da sam se rasplakala kad sam vidjela u kakvim uvjetima je obitelj Paunović živjela. Ma srce mi je puklo [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:tuzan] A i kad je cura rekla da se kolege iz njezinog razreda ismijavaju kakvu kuću imaju. Strašno, da se izruguju siromašnoj obitelji koja jedva spaja kraj s krajem. Nebrem više..... [:place] [:place]
2015 07 07
Ja sam gledala, i baš je lijepo što "radna akcija" to radi i uveseljava ljude, pogotovo one koji su u takvom stanju. Pogotovo ona strašna kupaonica obitelji Paunović, bilo je strašno za gledati.. [:tuzan]
2015 07 07
..da gledala sam...suze su mi krenule..a na kraju kada je dobila za maturalno i od srece... [:smijesi]
2015 07 07
Uvijek plačem kad gledam Radnu akciju i jednostavno si ne mogu pomoć [:place] Hvala Bogu ljudima pomognu toliko da je nevjerovatno [:smijesi]
2015 07 07
suza suzu gonila..... u onakvim uvjetima ni životinja ne može živjeti a kamoli čovjek.... pretužno... napokon normalna emisija koja vrijedi svake kune.... a ne one što dobiju 2000kn da šopingiraju....
2015 07 07
I ja cmoljim :) I mislim da je ta lova najbolje potrošena lova za takav neki reality show! [:kesi]
2015 07 07
Te dvije cure su išle samnom u osnovnu, mlađe su 2-3 god.. Šokirala sam se kada sam čula da su ih ismijavali, žalosno :(
2015 07 07
bilo mi ih je tako žao, još sad imam knedlu u grlu kad to vidiš. [:tuzan] Da, istina, kupaonica je bila stvarno u najlošijem stanju [:tuzan] [:tuzan] Svaka im čast da su pomogli onima kojima je pomoć najpotrebnija [:zaljubljen] [:smijesi] Jedva čekam slijedeću epizodu [:smijesi] [:smijesi]
2015 07 07
[:sramezljiv] [:sramezljiv] Gledali smo klinci i ja , jako sam se iznenadila kad sam ih vidjela kak doslovce ne trepću ....kak komentiraju i koliko je njih to dirnulo..... Steglo me oko srca a nakon emisije imali smo duuuuugi razgovor..... Nisu naučeni na takav život , nisu nikog niti vidjeli da tak žive i baš su ostali širom otvorenih usta .. Sretna sam kaj će pomagati ljudima , omogućiti im neki normalniji život i učiniti ih sretnima.... Bravo i sve pohvale...... [:smijesi]
2015 07 07
Bilo mi je baš lijepo što su dobili onaj izlet do mora i prošetali zajedno kao obitelj, a i što im je kuća kasnije bila stvarno predivna.. Slažem se s time da je najbolje utrošen novac u tu emisiju, a ne koje kakve gluposti.. Sada ih više, nadam se neće ismijavati.. Simpatične su cure i zaslužuju sreću [:smijesi]
2015 07 07
Svaka cast na toj emisiji, a s druge strane ona shoping kraljica je tolka glupost, mogli su napraviti neku slicnu emisiju da pomognu ljudima a ne curi koja si kupi torbu od 900 kn..
2015 07 07
Nagini.....baš tak.....a mogla si je kupiti istu takvu na krpama za 150 [:smije] [:smije] [:smije]
2015 07 07
Hahaha ili po 1500 [:smije]
2015 07 07
da @winksi, dok to vidiš ostaneš jednostavno bez riječi [:tuzan] ehehehe, ta shopping kraljica je takav trash da je to strašno [:smije] [:smije] [:smije] Sad može u laganini napraviti zamjenu ovde na krpama šta se tiče torbice [:smije]
2015 07 07
Hvala!:)
2015 07 07
1 2