Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

savjet oko odabira torbe

danas sam uspjela doma zapeti za zicanu ogradu i poderati si omiljenu torbu.. koja je ionako trebala doduse ici u mirovinu...al sad je pod muss i sad listam krpice i vec mi muka... nasla sam nekoliko torbi ali mi nijedna nije bas sjela... uglavnom trazim savjet oko ideje kakva bi torba bila ok na onako casual/alternativnji stil...da ide na starke...ali i neke jednostavne sandale... nis svecano, sminki itd... slobodno i koji link aa krpa, nije na odmet... moram danas/sutra nesto uzet jer mi treba torba [:place]
2015 07 08
stavi sliku svoje stare torbe, da curke znaju o cemu pricas, kakva je takva je [:hihot]
2015 07 08
diana tu sam isto stavila malo prije bas u omiljene... al opet ne znam jel ide na starke i sve... nesto mi ne stima [:smije] cek mala.. vidjela sam na krpama takvu istu u prodaji... samo sekundu
2015 07 08
jbg. meni treba desni [:hihot]
2015 07 08
Jesi razmišljala o kakvo kožnom ili platnenom ruksačiću? On, po meni ide uz sve [:smijesi]
2015 07 08
dogoorimo se oko desnog ako imas robu za mene [:smije] ma nasla sam idealnu.. onu o'neill... sad samo treba naci korisnicu [:hihot] ne volim te ruksacice bas... ako je ruksak onda je onaj konkretni sportski :D
2015 07 08
:) od te dvije mi je druga ljepsa, mada nisu bas moj stil nekako
2015 07 08
i o toj sam razmisljala...al sad bi onu smeđu. cak sam guglala korisnicu. pa ako netko zna jele... nek mi javi... jer nema povratnih of kors...
2015 07 09
[:smije] [:smije] [:smije] nije bila kad san linkala [:hihot]
2015 07 10
haha. a ja sam ti pogledala link mozda pola sata nakon sto si stavila, al nisam skuzila da si ti jer sam preko moba gledala pa sam samo kliknula. uglavnom nema AAALLIII nasla sam na krpama ovu kakva je moja stara ofucana, samo crnu . onu za koju dajem bubreg [:smije] samo sad uspostavit kontakt sa prodavacicom [:kesi]
2015 07 10
onda možda i je [:smije] a pazila san da ne linkan ništa prodano... šta se čeka? [:hihot] ne prijavljuje se ?
2015 07 11
cekam podatke za uplatu :D. rezmjenismo jednu poruku .. tj ja 2, ona jednu... mislim da je ok, samo cura nije tu stalno. znas ono.. ima zivot [:smije]
2015 07 11