Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Jolie's butik - Ilica

Jeste li ikad kupovale tamo? Gledam tu robu vec par godina i u izlogu izgleda savrseno, ali me sram uci jer mi se cini jako skupo [:hihot] [:hihot] Zna li koja kako se krecu cijene i slicne informacije?
2015 07 08
E i mene to zanima... imaju dva dućana u ilici, ako se ne varam...
2015 07 08
Ako je jako skupo, onda bi se ti iz butika trebali sramiti, a net ti [:smijesi]
2015 07 08
joooj, bio je jedan ducan u ilici s ideeeeenticnom robicom (blizu primorske) samo navodno puno jeftinijom nego u jolie's... mama si je bila dobra s prodavacicom pa su bile nekakve price kako jolie's nabija cijene ono ovo... doduse, jolie's je ostao, a ovaj propao. i meni se svida robica i takoder jos nisam usla, a svaki dan prolazim onuda [:smije]
2015 07 08
Pa jesu skuplji, ja sam konkretno gledala haljinu za jednu proslavu, a haljine koje su se meni svidjele su cca 850,00 kuna, ali jako su mi lijepe jer obožavam talijansku modu
2015 07 08
Imaš 2 jolie-a u Ilici, jedan bliže britancu, a drugi iza parka austrijske. Ovaj prvi je skuplji od ovog drugog i to dosta, jer su u njemu samo talijanske marke, ali najbolje da si odeš pogledati, možda ima nešto i na popustu. Ja sam tamo (u ovom skupljem) seki za rođendan kupila zimsku pernatu jaknu, koju sam na popustu platila 500 kn (koštala je 1500kn prije popusta), što je zbilja dobar popust, a jakna je zbilja kvalitetna, već ju 5 godina nosi svake zime.
2015 07 09